4 טיפים לחסוך כסף בצורה חכמה

השימוש היום יומי בכסף הוא עניין שמשותף לכל אדם שחי בתרבות המערבית בימים אלה. עובדה זו גורמת לרבים מאתנו לחפש אחר דרכים שיאפשרו לנו לשמור על הכסף שלנו במקום בטוח, כדי שנוכל להשתמש בו בעתיד בעת הצורך. מדריך זה עולה לרשת, כדי להציג בפניכם את 4 הטיפים שיאפשרו לכם לחסוך כסף בצורה חכמה. הישארו כאן ותהיו בטוחים שבעוד כמה חודשים מהיום, אתם תחזיקו בחיסכון משמעותי שייתן לכם ביטחון כלכלי.

 

טיפ מספר 1 – תעקבו אחר ההוצאות וההכנסות

מעקב תדיר אחר ההוצאות וההכנסות שלכם הוא עניין בסיסי שיאפשר להתחיל בחיסכון. לכן, נמליץ להכין טבלה מסודרת לכל חודש שתאפשר לכם להזין את הפרטים העדכניים בהתאם לחודשי השנה. לאחר שתעשו זאת, תצטרכו להוסיף לטבלה את סכום ההכנסות החודשי ואת ההוצאות בהתאם לרובריקות הבאות:

  • חשבונות: ארנונה, מים, חשמל, כבלים
  • ביגוד
  • קניות: אוכל, בגדים, מוצרי חשמל

מעקב תדיר יאפשר לכם לראות קודם כל אם נשאר לכם כסף בעו"ש לאחר קבלת המשכורת. במידה וכן, תוכלו להעביר סכום מסוים לחיסכון. אם תגלו שאין בידיכם כסף זמין, תצטרכו לעבור על הטבלה ולבדוק אם ניתן לקזז חלק מההוצאות, כדי להביא לשינוי.

טיפ מספר 1 – תעקבו אחר ההוצאות וההכנסות

טיפ מספר 2 – תבדקו את החיסכון הפנסיוני שלכם

אי אפשר לעסוק בחיסכון חכם של כסף מבלי לשים דגש על החיסכון הפנסיוני. שכן, זה יאפשר לכם לחיות בכבוד כשתגיעו לגיל פנסיה. חשוב שתדעו שיש כל מיני אתרים שיאפשרו לכם לבדוק את מצב קופת הפנסיה שלכם. יש מי שמחליטים לשים את הנושא בצד ולעסוק בו בעת זקנה.

אנחנו כאן כדי לומר שמדובר בעניין שאסור לדחות. חשוב שתגלשו עוד היום לפורטלים שעוסקים בפנסיה, כדי שתוכלו לחסוך כסף שישמש אתכם בהמשך. אם תרצו לקרוא בנושא כבר עכשיו, לחצו פה למידע נוסף באתר https://www.parashti.co.il ותכירו בפנסיה שלכם מקרוב.

 

טיפ מספר 3 – תעברו על הוראות הקבע שלכם

חשוב מאוד להיכנס לחשבון הבנק ולעבור על הוראות הקבע שרשומות על שמכם. שכן, בירור קצר בנושא, עשוי לגלות לכם שיש הוראות קבע ששכחתם מהן מזמן. כך שבעצם, אתם משלמים על שירותים שאתם לא בהכרח צריכים.

טיפ מספר 3 – תעברו על הוראות הקבע שלכם 

טיפ מספר  4 – תבחרו בחיסכון לטווח רחוק

כאמור, בתחילת המדריך, המלצנו לכם לשמור את הכסף שנותר לכם בחיסכון. עכשיו עליכם לדעת שעדיף להפקיד את הסכום הנבחר בחיסכון לטווח רחוק. שכן, הפקדה שכזו תקשה עליכם במשיכת הכסף טרם הזמן. נדגיש שהכוונה למצב שבו לא תצטרכו את הכסף באופן בהול, אלא תרצו למשוך אותו למטרה שאינה חשובה מספיק.

 

השורה התחתונה – הגיע הזמן לחסוך!

עד כאן 4 הטיפים שיאפשרו לכם לחסוך כסף בחוכמה. עכשיו אתם מכירים בהם מקרוב, כך שתצטרכו ליישם אותם בהתאם לסדר. נאחל שתצליחו להתמיד, כדי שתוכלו להגיע לגיל פרישה עם חשבון בנק מרופד שיאפשר לכם לחיות בכבוד.

4 טיפים לחסוך כסף בצורה חכמה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מטבעות
טיפים פיננסים
איך עושים עסקת קומבינציה בצורה נכונה

לאחרונה נדמה שכולם מסביב מדברים על עסקת קומבינציה ללא הפסק. אנו מודים שלמרות שיש לנו היכרות עם התחום, אנחנו לא יודעים בוודאות איך עושים עסקה שכזו באופן הנכון. שכן, מדובר

תכנון פיננסי
מיסים
החזרי מס לשכירים – איך לקבל החזר מס

כאנשים עובדים, כולנו התרגלנו לתשלומי המיסים הקבועים היורדים מתלוש המשכורת החודשי שלנו, אך האם אתם מודעים לכך שייתכן ואתם משלמים למס הכנסה יותר ממה שאתם צריכים לשלם בפועל? בגין הפרשים