3 סוגי הלוואות ללא אישור הבנק

הגבלה של חשבון בנק, הוא מצב שהו אנשים נקלעים למצבים שאינם יכולים לעמוד בהתחייבות שלהם.

לעיתים יש מקרים שאנשים מסוימים מנהלים את חשבון הבנק שלהם ואת חשבון הצ׳קים שלהם בצורה שהיא לא אחראית ולא מנוהלת כמו שצריך.

חשבון יכול להפוך למוגבל לאחר שבתוך שנה אחת, עלולים לחזור כעשרה צ׳קים בגלל שאין כיסוי מספיק.

אז אילו הלוואות ניתן לקחת ללא אישור של הבנק?

 

סגירת חשבון ללקוחות מוגבלים

הגבלה בנקאית אומרת בסופו של דבר סירוב מצד הבנק שלכם לתת לכם אשראי. השירות כולל, מלבד אשראי, סירוב של צ׳קים, מינוסים או אוברדראפט ועוד. ישנו עוד מצב, והיא הפיכתו של החשבון שלכם למוגבל. במקרה ואותו לקוח נמצא באוברדראפט עמוק מידי ואינו יכול לסגור את החוב באופן שהוא מידי.

אלו מצבים שהבנק יעדיף לא לקחת סיכון וירצה לסגור באופן מידי את החשבון ללקוח שנחשב מוגבל מבחינתם. דבר זה עלול לגרום לבעיות רבות וחלק מהבעיות יהיו גם מאוד משמעותיות ללקוחות רבים. ללקוחות הללו לא יהיה גישה לשירותים שהם בנקאיים והם אינם מסוגלים לגייס אשראי.

 

הלוואות ללקוחות מוגבלים

כיום, להבדיל מפעם יש מגוון אפשרויות לקבלה של הלוואות ללקוחות מוגבלים ללא חשבון בנק. קבלת הלוואות למוגבלים היא דרך גופים שלושה גופים חיצוניים. גופים אלה יכולים להיות דרך:

  • חברות ביטוח
  • בתי השקעות
  • חברות הנחשבות פרטיות וביניהם שוק אפור.

הלוואות שוק אפור זה לא מה שחשבתם, מדובר במקומות פרטיים הנותנים הלוואות ללקוחות המוגבלים. הסיכויים לקבל מאותם גופים הלוואה ללקוחות המוגבלים הוא נחשב יחסית גבוהה.

הריבית עבור הלוואות הללו עלולות להיות גבוהות יותר ביחס מהבנקים, אך זאת על מנת לכסות ולפצות את הסיכון שהם נותנים ללקוחות המוגבלים. במקרים רבים מדובר באופציה הטובה ביותר עבור לקוחות מוגבלים.

 

מאפייני ההלוואות השונות

ריביות אשר גובים הגופים החוץ בנקאיים נחשבים גבוהים ביחס לבנק, אך עדיין תוכלו להנות מפריסה נוכה לתשלומים והחזר אשראי, ומלבד זאת, גם להתאים את המסלול להעדפות האישיות שלכם. מלבד זאת, תמיד קיימת האופציה לפרוע את ההלוואה בצורה מוקדמת יותר לאחר סיום ההגבלה של הבנק שלכם.

גופים הפרטיים אינם צריכים מידע מהבנק שלכם, והם לרוב מתבססים על פרטים ונתונים אחרים כמו למשל תלושי משכורת אחרונים, הוכחות שיש בבעלותכם רכב או דירה, דפי חשבון בנק מהחודשים האחרונים ועוד.

במידה וכל הנתונים הללו תקינים, תוכלו לגייס אשראי בעלות שתהיה יחסית זולה עבורכם. כך תוכלו לקבל הלוואה לכל מטרה ותוכלו גם להשוות את האופציות המשתלמות ביותר עבורכם.

 

לסיכום

לקוחות רבים של הבנקים בישראל נחשבים לקוחות מוגבלים. לקוחות מוגבלים הם אותם לקוחות אשר אינם מצליחים לעמוד בהתחייבויות הכספיות שלהם לפי התנאים של הבנק שלהם. היום לא צריך להתייאש, יש מגוון רחב של אופציות להלוואות לפי התנאים המתאימים לכם וכך להסתדר לפי התנאים המתאימים לכם.

מחשבון

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חינוך פיננסי - כך תלמדו להתנהל עם כסף
טיפים פיננסים
חינוך פיננסי – כך תלמדו להתנהל עם כסף

בעולם שבו החלטות פיננסיות ממלאות תפקיד מכריע בחיינו, ישנה חשיבות גבוהה להיות בעל ידע ומיומנויות לנהל כסף ביעילות. חינוך פיננסי מסמיך אנשים לקבל החלטות מושכלות, לתכנן את העתיד ולהשיג יציבות

ניווט בענן כיצד שירותי מחשוב מובילים להצלחה עסקית
עסקים
ניווט בענן: כיצד שירותי מחשוב מובילים להצלחה עסקית

בעולם העסקים המהיר והמתפתח כל הזמן, מינוף הטכנולוגיה הפך חיוני להשגת הצלחה. אחד המרכיבים המרכזיים בנוף טכנולוגי זה הוא שירותי מחשוב עסקי, הכוללים מגוון כלים וטכנולוגיות המניעים יעילות, פרודוקטיביות וצמיחה.