3 יתרונות ברכישת נכס נדלני מכונס נכסים

מתים כבר לקנות דירה ראשונה אבל מחירי הנדל"ן מרתיעים אתכם ולא מאפשרים לכם להגשים את החלום? רוצים לקנות דירה נוספת להשקעה אבל לא מצליחים לגייס את הסכום הנדרש? כדאי מאוד שתקראו את המאמר הזה. אנו הולכים לספר לכם כאן קצת על היתרונות העצומים של רכישת דירה מכונס נכסים.

אם תמיד ראיתם את המודעות שכונס הנכסים מפרסם בעיתון ולא היה לכם מושג על מה מדובר, אז אין לכם מה לדאוג, כי תוכלו למצוא כאן גם הסבר פשוט על הביטוי הזה והמשמעות שלו.

 

מיהו כונס הנכסים?

כונס נכסים הוא עורך דין במקצועו שמתמנה בצו בית משפט או בהנחיית רשם הוצאה לפועל. הסיבה למינוי כונס נכסים מאוד פשוטה: כאשר יש סיטואציה ובה אדם מסוים שקוע בחובות כבדים שהוא לא מסוגל לעמוד בהם, ויש חשש שהוא ינסה להיפטר מנכסים שלו (דירות, כלי רכב, ועוד) בלי לשלם את החוב, ממנים כונס נכסים.

המטרה העיקרית של כונס הנכסים היא למכור את אותם נכסים ולהשיג תמורתם סכום כסף כמה שיותר גדול, ובעזרתו לפרוע את החוב או לפחות את חלקו. כנוס נכסים לנדל"ן מתעסק כמובן בנדל"ן והוא אחראי למכור נכסים על מנת לכסות את החוב של הבעלים שלהם. אספנו כאן עבורכם 3 יתרונות של רכישת נכס נדל"ני מכונס נכסים.

מַקְלֵט

היתרון הראשון – המחיר והקצב

קודם כל כדאי לדעת, שלרוב המחירים אצל כונסי נכסים זולים יותר מאשר בשוק הכללי. כונס הנכסים לא ימכור לכם את הנכס במחיר אפסי, אך הוא צריך לממש את שווי הנכס כמה שיותר מהר על מנת לסגור את החוב, ולכן הרבה פעמים ניתן להשיג נכסים מעולים במחירים נמוכים יחסית.

 

היתרון השני – נכס בטוח

הרבה פעמים יש ניסיונות עקיצה ונוכלויות שונות בתחום הנדל"ן. רכישה של נכס מכונס נכסים מבטיחה לכם שהנכס 'נקי'. הוא עבר רישום בבית המשפט או בהוצאה לפועל, והם הגורם שמאשר את העסקה, כך שאף אחד לא יוכל לבוא אליכם בטענות. אם יהיו בעיות אתם גם יודעים בדיוק למי צריך לפנות.

נכס בטוח

היתרון השלישי – מהירות הליך הרכישה

חשוב לדעת, שהרבה פעמים גם אחרי שמצאתם דירה והחלטתם לרכוש אותה התהליך יכול להתעכב ולארוך כמה חודשים. כאשר מדובר על כונס נכסים כל העסק לוקח הרבה פחות זמן. ברשות כונס הנכסים יש כבר הערכת מחיר, והוא רוצה למכור את הנכס כמה שיותר מהר. בנוסף, הנכס יעמוד לרשותכם באופן מיידי ותוכלו להיכנס לגור בו יום אחרי הרכישה. גם במקרה שיש בו שוכרים, כונס הנכסים הוא זה שיהיה אחראי לפנות אותם.

 

סיכום

רכישת נכס נדל"ני מכונס נכסים יכולה להיות הזדמנות מעולה. אנו ממליצים בחום לכל מי שמחפש דירה במחיר אטרקטיבי לעקוב אחר הפרסומים ולהיות עם יד על הדופק. שיהיה הרבה בהצלחה!

נדלן

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שופט מרכזי
עריכת דין
תאונות עבודה – מהן הזכויות שלך

כל תאונה או אירוע חריג שנגרמו תוך כדי העבודה, בעקבותיה, בדרך אליה או בחזרה הביתה יכולות להיחשב כתאונות עבודה. תאונות אלו הן אירוע יומיומי בישראל – בכל יום מתרחשות כ20