כיצד תוכלו להגשים את החלומות הכלכליים שלכם באמצעות תכנון פיננסי של איש מקצוע

החלומות הכלכליים שלכם הם בהישג ידכם, אתם רק צריכים את איש המקצוע הנכון שיעזור לכם להושיט את היד ולתכנן נכון את העתיד הכלכלי שלכם. בואו נדבר על ייעוץ פיננסי, מה הוא כולל, ולא פחות חשוב,  ובמי מומלץ להסתייע בכדי לחיות טוב גם בגיל הפרישה?

אתם רוצים לשמר את איכות החיים שאליה התרגלתם, אבל אתם לא יודעים איך לעשות זאת בגיל הפרישה. זה מובן לגמרי וזה בסדר, מאחר שאתם עדיין לא בגיל הפרישה שלכם. אבל לפני שמדברים על גיל הפרישה, חשוב לדבר גם על השקעות בטווח הקצר. הכירו את צוות מומחי הייעוץ הפיננסי שלכם, את אנשי המקצוע בהם תסתייעו בכדי להגשים את חלומותיכם הכלכליים:

 

כיצד תכנון פיננסי ישפר את עתידי הכלכלי?

שמעתם פעם על תכנון פיננסי? מתכנן פיננסי מוסמך הוא אדם אשר עבר הסמכות רלוונטיות בעולם הפיננסי, איש מקצוע אשר מסייע לכם לתכנן את עתידכם הכלכלי טוב יותר. זאת ועוד, מתכננים פיננסיים הם למעשה אנשי מקצוע אשר יודעים כיצד לקחת את כספכם ולהשקיע אותו במקומות הנכונים.

מאחר שהשקעות גם עלולות להיות כרוכות בסיכונים כאלו ואחרים, אתם בעצם צריכים לשים את מבטחיכם באיש המקצוע הכי מדויק שתוכלו לאתר. לידיעתכם, ייעוץ פיננסי יכול לכלול השקעות בקופות גמל, השקעות בקרני השתלמות, בפוליסות חיסכון, בתיקי השקעות ועוד.

 

לא משנה היכן תשקיעו את כספכם – עשו זאת בחוכמה!

רגע לפני שמדברים על תכנון פרישה נכון, חשוב להבין משהו כללי לגבי השקעות. לא משנה היכן אתם בוחרים להשקיע את האנרגיה שלכם ואת כספכם, אתם צריכים לוודא שהכול מתנהל על מי מנוחות ונעשה באופן המדויק ביותר. בנקודה הזו, אנחנו רוצים להכיר לכם את צוות המקצוענים שבו אתם עתידים להסתייע בכדי להשיג את מטרותיכם הכלכליות בחיים.

הכירו עוד היום את צוות הייעוץ הפיננסי של חברת אנגלמן ובניו, אנשי הפיננסים שילוו את תיקי ההשקעות שלכם, את קופות הגמל, את קרנות ההשתלמות שלכם ועוד. בכל מקרה שבו ברצונכם להשקיע את מיטב כספכם, אתם חייבים לוודא שאתם מקבלים סיוע מקצועי מאנשי מקצוע אשר עברו הסמכות רלוונטיות בתחום הפיננסי.

 

באילו הסמכות מחזיקה חברת אנגלמן ובניו, ייעוץ פיננסי?

לידיעתכם, חברת אנגלמן ובניו מייעץ בתחום הפיננסי בצמוד להסמכה של תכנון פיננסי CFP ורישיון ביטוח פיננסי. החברה מספקת שירותי ייעוץ פיננסי עבור גילאים שונים ובעבור אנשים בשלבים שונים בחייהם, כך שניתן להסתייע בשירותי אנגלמן ובניו בכל שלב בחייכם.

בכל מקרה שבו אתם מעוניינים לשפר את מצבכם הכלכלי, או לדאוג לגיל הפרישה שלכם, אתם מוזמנים להרים טלפון לצוותי הייעוץ הפיננסי של חברת אנגלמן ובניו, שמצידם, יבחנו את אפיקי ההשקעה האידיאליים עבורכם. בהצלחה!

 

מדד עסקי

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
טיפים פיננסים
הפגיעה הפיננסית בתהליך הוצאה לפועל

תהליך הוצאה לפועל הוא תהליך בו המדינה פועלת כנגד חייב על מנת שיחזיר את חובו לנושה. הלשכה להוצאה לפועל היא חלק מרשות האכיפה והגביה, ויש לה סמכויות נרחבות להטלת עיקולים

כסאות ושולחנות
כללי
ריהוט למשרד – מודרני, קלאסי או וינטג׳?

להיכנס למשרד חדש, או לשפץ משרד קיים, זה תמיד פרויקט מרגש, אבל יש נקודות חשובות שצריך לקחת בחשבון לפני שיוצאים למסע קניות של ריהוט משרדי. איך בוחרים ריהוט למשרד? קודם

בית נקי
מעבר דירה
ניקיון דירה לאחר הובלה

מעבר דירה הוא עניין לא פשוט, שיכול לקחת ימים ושבועות רבים. בין האריזות ומיון החפצים, תמצאו את עצמכם מתרפקים על רגעים נוסטלגים והתלבטויות של לזרוק או לשמור. אחרי השלב הזה,