קניית לייקים באינסטגרם – האם זה נחשב כהשקעה עסקית?

אם בעבר עסקים שונים השקיעו בשיווק וקידום מכירות בערוצים המקובלים, היום הכל השתנה ומי שקובע הוא הקהל ברשתות החברתיות.

כתוצאה מזה קניית לייקים לאינסטגרם הפכה לפופולרית בקרב עסקים רבים.

האם זוהי השקעה עסקית מוצלחת? – על כך במאמר הבא.

 

מדוע עסקים קונים לייקים באינסטגרם?

קניית לייקים באינסטגרם פופולרית מאוד כהשקעה עסקית ויש לכך סיבות רבות. האינסטגרם זו הרשת החברתית הגדולה ביותר בה גולשים מדי יום ובין פעמיים לשלוש פעמים ביום, יותר משני מיליון ישראלים. לפי המחקרים הסטטיסטיים כ-33% מהם קונים מוצרים דרך האינסטגרם. לפיכך, עסק שרוצה לקדם את המכירות שלו, לשווק מוצרים חדשים, לקבל חשיפה והכרה, למתג את עצמו ולהפוך לפופולרי, צריך להיות בזמן ובמקום הנכון על מנת שזה יקרה. עסקים רבים פותחים פרופילים עסקיים, ממלאים אותם בתכנים עשירים, מעלים פוסטים, תמונות, סרטונים וסטורי מגוונים ועדיין התנועה בפרופילים שלהם דלילה. כשמדובר על תנועה הכוונה היא ללייקים, תגובות, שיתופים, צפיות וכד'. על מנת לקבל דחיפה וחשיפה ראשונית העסקים נאלצים להוציא עלויות גבוהות על מימון אושיות רשת שיקדמו את המוצרים שלהם ולקבל על חשבון העוקבים של האושיות לייקים ולמכור. לעומת זאת, קניית לייקים היא דרך יעילה יותר שהעלויות שלה זולות בהרבה והיא מקדמת את העסק בתאוצה וללא מאמץ. זוהי למעשה השקעה כספית מינימלית, אך התוצאות שלה לא יאחרו מלהגיע.

 

כיצד לייקים באינסטגרם משפיעים על המכירות?

הלייקים הם דרך לייצר אינטראקציה עם העסק. כלומר, העסק מפרסם תוכן שיווקי והעוקבים מסמנים במקרה הטוב לייקים או מתעלמים וממשיכים הלאה. כאשר האלגוריתם של האינסטגרם מזהה אינטראקציה גבוהה עם הרבה לייקים, הוא מעלה את הפוסטים לפיד של משתמשים נוספים וכך העסק חשוף לעוד אנשים שהופכים להיות העוקבים שלו. בנוסף, כאשר משתמשים נוספים רואים שעל הפוסט יש כמות גדולה של לייקים, הם נסחפים אחריהם ומסמנים גם הם לייקים וכך הפוסט מגיע גם לעוקבים שלהם. טבע האדם הוא לנהור אחר העדר ואם הרבה סימנו לייקים מדוע שגם אני לא אסמן ואכיר את העסק. לפיכך, ככל שיהיו לתכנים יותר לייקים ותקבלו חשיפה, כך ההשקעה הכספית שלכם תוחזר ובגדול.

 

קניית לייקים איכותיים

כאשר קונים לייקים צריכים לבחור בספק אמין ודיסקרטי שימכור לכם לייקים מעוקבים אמיתיים בעלי חשבונות פעילים. במידה והאלגוריתם של האינסטגרם מזהה שהלייקים מזויפים, כלומר מעוקבים שאינם פעילים כלל ברשת החברתית, הוא עלול להסיר את התכנים שלכם. לפיכך, בין אם אתם קונים לייקים ממשתמשים בחו"ל ובין אם ממשתמשים ישראליים, חשוב שהם יהיו איכותיים. המלצה נוספת היא להתמקד בקניית לייקים מחו"ל כאשר העסק שלכם עובד עם לקוחות מעבר לים. במידה והעסק מוכר רק בארץ, הלייקים ממשתמשים בחו"ל ייראו פיקטיביים. לסיכום, קניית לייקים היא עסק משתלם שמביא לתוצאות מהירות וטובות.

 

מגנט לייקים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מיסים ראשית
טיפים פיננסים
מס הכנסה הורג אותי – מאיפה מביאים עוד כסף?

כל עובד בישראל נדרש להפריש חלק ממשכורתו לטובת מס הכנסה, המס שנגבה על ידי המדינה ונועד על מנת לממן את פעילותה. כאשר ישנם קשיים כלכליים, ההפרשה של מס הכנסה עשויה

שעון מטבעות וכסף
משכנתאות
סיבות לבצע משכון לדירה

כשברשותכם יש נכס (חנות /דירה וכו') קיימת עבורכם אופציה למשכן אותו לבנק ובתמורה לכך, תוכלו לקבל משכנתא בשווי של עד 50% מעלות הנכס. פעולה זו נקראת למעשה מינוף נכסים והיא