4 פרוייקטי בנייה בישראל שחובה להכיר

פרוייקטי בנייה הם אולי ההשקעה הכי טובה שאנשים יכולים לעשות בישראל.

עם מצוקת דיור ומחירים שרק הולכים ועולים צריך להיות עם יד על הדופק ולא לפספס הזדמנויות לקחת חלק ולהרוויח גם מהשוק הגואה.

יש פרויקטים מוצלחים יותר ומוצלחים פחות ועם הסיכון שבדבר, מחקר ובדיקה מאפשרים לכם לעשות את הבחירה המושכלת ביותר.

אז כדי שלא תגידו לא ידענו לא שמענו ותהנו גם אתם מפרוייקטים מדהימים שקמים עכשיו בארץ, הנה לכם ארבעה פרוייקטי בניה בישראל שאתם חייבים להכיר.

 

משכנות האמנים

פרויקט יוקרתי של 26 יחידות דיור בשכונת משכנות האומנים במוצקין. בליבה של שכונה מבוקשת ופורחת בקריית מוצקים קם לו פרוייקט חדש בסמוך לכל מה שאתם צריכים. המקום האטרקטיבי גם בעל גישה נוחה וגם קרוב לקאנטרי, גני ילדים מרכז מסחרי ובתי ספר. אלו דברים שאוטומטית מעלים את ערך הדירה ומבטיחים נוחות באיכות חיים לכל משפחה בהתאם לצרכיה. המפרט של הדירות הוא איכותי ויוקרתי וכולל מגוון ריצופים לבחירה, דלתות מעוצבות ארונות ואביזרי חשמל משודרגים. הבניין בעל לובי מעוצב בקפידה , חניות וגינון מוריק המוסיף לחזות הבניין.

 

מגדל העמק טריו

פרויקט טריו במגדל העמק מביא את אווירת הבוטיק היוקרתי למקום היפה בגליל. דירות מפנקות רחבות ידיים גם אופציה לדירות גן חמישה חדרים או פנטהאוז מרווח ומושקע. מגדל העמק שוכן בצפון הארץ, כיום חיים בעיר בשלושים אלף תושבים והמספרים צפויים רק לעלות. הפרויקט כולל שלושה בנייני בוטיק בשכונה המערבית קרית רבין ב' המתחדשת. המיקום מצויין מבחינת גישה של תחבורה וצירי כבישים מרכזיים כך שאפשר בקלות להגיע לכל המקומות התעסוקה באזור. מה שמיוחד בפרויקט הוא שהבניינים נושקים לשטח פורח פסטורלי וירוק שישאר ככה בשל שימור ובכך מבטיח לתושבי הבניין שילוב של עיר וכפר. הפרויקט עוד בשלבי בניה לכן זו ההזדמנות לקפוץ על המציאה.

 

מתחם צריפין

בליבה של המדינה מוקם לו פרוייקט חדש בתכנון חכם של שני מגדלי משרדים מרשימים בני 17 קומות. הפרויקט מצויין למחפשים בניין משרדים להשקעה או מכירב של משרדים. ברור לכל שעולם העסקים וההייטק בועט ומתפתח בניין במיקום טוב שבנוי עם טיב החומרים ומאפשר איכות ונוחות יהיה משהו שמושך הרבה מתעניינים והרבה עסקים. השקעה בבניין שכזה יכולה להיות ההחלטה הכלכלית החכמה ביותר שלכם.בבניין חמש מעליות, חניונים ומשרדים מגוונים. הוא עודנו בשלבי ביצוע ובניה אך ההתקדמות המבטיחה של הפרויקט מלמדת שבקרוב הוא כבר יעמוד על תילו.

 

טרמינל מודיעין

במיקום נוח בין תל אביב וירושלים קם פרוייקט המתפרס על 18,000 מ"ר מותאם לבתי מסחר ומשרדים. הפרויקט נשען על קבוצת רכישה המלווה על ידי חברת פרויקט. יעד הפרויקט המיקום המבטיח והבנייה המתקדמת כמעט ומבטיחים הצלחה לרוכשים המעוניינים לעשות השקעה כלכלית נכונה ומשתלמת.

בניין

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סחיטה
עריכת דין
איך למצוא את מי שסוחט אותי?

בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה ניכרת במספר ניסיונות הסחיטה שבאים לידי ביטוי בעיקר דרך הרשת. תרחיש זה מקשה על הגולשים שלא יודעים מי מנסה לסחוט אותם. החלטנו לסייע להם ולבדוק

בדק בית
כללי
למה חשוב לעשות בדק בית לפני רכישת נכס?

רכישת נכס היא השקעה כספית משמעותית, וחיוני לוודא שתקבלו החלטה נבונה ומושכלת. שלב מכריע וחשוב בתהליך זה הוא ביצוע בדק בית יסודי לפני ביצוע הרכישה. בדק בית מתבצע ע" חברות