מה היא הפלטפורמה הנוחה ביותר לניהול משימות בעסק?

נוחות וקלות שימוש הן תכונות משמעותיות וחשובות עבור פלטפורמה עסקית לניהול משימות. יחד עם מחיר משתלם, יעילות, התאמה וגמישות של כלי ניהול המשימות –  תכונות אלה מרכיבות את הפלטפורמה המושלמת לניהול משימות בתוך צוות עסקי.

נוחות השימוש היא תכונה חשובה משום שפלטפורמה לניהול משימות אמורה להיות טבעית וקלה לשימוש לעובדים בכל הרמות ובכל התפקידים – החל מהמזכיר שאין לו אוריינטציה טכנולוגית ועד למנהלת הוותיקה שמתקשה להתרגל לשיטות עבודה חדשות. פלטפורמת ניהול ומעקב משימות נוחה וקלה לשימוש, תעזור לגייס את העובדים, מכל הסוגים והרמות, לעבודה משותפת.

 

בשביל מה צריך פלטפורמה לניהול משימות?

ההתקדמות הטכנולוגית ובעיקר מה שלמדנו בתקופת ההתמודדות עם מגפת הקורונה, מאפשרים לצוותים שעובדים במשותף לעבוד בחללים נפרדים, במשרדים אחרים, בערים שונות ולפעמים אפילו ביבשות מרוחקות. האינטרנט מאפשר תקשורת איכותית וזמינה בין אנשים בכל אזור בעולם שמרושת ברשת אלחוטית.

כדי לעבוד היטב במשותף, אפשר בעזרת עדכונים בפגישות, שיחות וישיבות אבל משום שרוב הנושאים אינם דורשים את אלה אלא רק עדכון אחד של איש צוות אחד או יותר, כדאי ורצוי להשתמש בפלטפורמה ממוחשבת שמאפשרת האצלה של משימות, עדכון אודותם ומעקב אחרי ביצוע. כדי לאפשר עבודה איכותית ויעילה, חשוב מאוד לבחור את הפלטפורמה הנכונה וכן לדאוג לקיום סט הטמעת מערכות מאנדיי.

מה היא הפלטפורמה הנוחה ביותר לניהול משימות בעסק?

מה צריך בפלטפורמה לניהול משימות?

כאשר המטרה שלנו היא עבודה משותפת בעזרת פלטפורמת ניהול משימות, חשוב שנוודא שאנחנו בוחרים את הפלטפורמה המתאימה ביותר עבורנו, כחברה. הפלטפורמה המתאימה תעזור בעבודה השוטפת ותייעל את ניהול משימות היום יום וניהול פרויקטים.

פלטפורמה אידאלית תשלב יעילות כזו עם כלים ואפשרויות נדרשות כמו יצירת רשימות, עדכון חברי הצוות ויצירת תהליכי עבודה מתפקדים ויעילים. כאשר כל אלה קיימים וגם המחיר מתאים, הלבנה האחרונה בבניין תהיה נוחות השימוש בפלטפורמה.

 

חשיבותה של הנוחות בניהול משימות

מחקרים מראים שאנחנו משלבים בשגרת היום שלנו כלים נוחים ופשוטים לשימוש. נעדיף שלטים שאינם מרובי כפתורים, מכשירי חשמל שמסומנים בבהירות וממשקים קלים להבנה ולהתמצאות. כאשר הפלטפורמה הנבחרת איננה קלה להבנה ונוחה לשימוש, הסיכון שחלק מעובדי החברה לא יצליחו להתמיד בשימוש רציף בה, עובדה שעלולה להפוך את השימוש בפלטפורמה ליעיל הרבה פחות ובסופו של דבר, לגרום לוויתור על הפלטפורמה.

 

מה הפתרון?

בבדיקה של כל התכונות שאנחנו רוצים שיהיו בפלטפורמה העסקית לניהול משימות, אנחנו מוצאים שהפלטפורמה הנוחה ביותר שקיימת היום היא מאנדיי. היא משלבת יעילות, נוחות שימוש וכן גמישות של הכלים והאפשרויות בפלטפורמה, כדי לאפשר התאמה ספציפית לכל חברה וכל בית עסק וכל אלה בחבילות מחירים הגיוניות ותקופת ניסיון בחינם.

במאנדיי נוסף גם בונוס חשוב והוא העובדה שמדובר בפלטפורמה כחול-לבן, כלומר כזו שמותאמת לכתיבה בעברית, מימין לשמאל ומאפשרת תמיכה ושירות לקוחות מקומי בעברית. ולנוחות כזו אין מחיר.

מה היא הפלטפורמה הנוחה ביותר לניהול משימות בעסק?

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שטרות
מיסים
האם כל שכיר חייב לעשות תיאום מס

באם הנכם שכירים, העובדים ביותר ממקום עבודה אחד, עליכם לעשות תיאום מס. בהיעדר תיאום מס, יכול להיווצר מצב בו תחויבו במס גבוה מידי בידי מס הכנסה. באילו מצבים שכירים מחויבים

ויאגרה
למבוגרים
ויאגרה נחשפה: מיתוסים, עובדות וכל מה שביניהם

ויאגרה, הידועה גם בשמה הגנרי sildenafil citrate, הפכה לשם דבר בכל הנוגע לטיפול בהפרעות זקפה. עם זאת, יחד עם הפופולריות שלה, הופיעו מיתוסים ועובדות מוטעות רבות לגבי הויאגרה. במאמר מקיף

מערכת crm מומלצת
כללי
האם מערכת CRM נחשבת יעילה?

אי אפשר להתעלם מהשיח על מערכת ה – CRM שמתקיים ברחבי הרשת ומחוצה לה בימים האחרונים. כולם מדברים עליה לא מעט, אך אף אחד לא מציין בריש גלי את השורה

הכנסות הפנים ראשית
מיסים
מה זה שירות הכנסות הפנים בארצות הברית?

רשויות המיסים בארה"ב ידועות בכינוי "שירות הכנסות הפנים", או באנגלית "Internal Revenue Service" ובקיצור: IRS. זוהי כנראה רשות המיסים המפורסמת ביותר בעולם ויש לכך סיבות טובות… אז מה חשוב לדעת