פתחתם עסק ולקחתם משכנתא עבורו? תתחדשו! זה הצעד הבא שעליכם לעשות:

נטילת משכנתא בעת פתיחת עסק הינה הליך נפוץ וידוע. בעלי עסקים רבים יודעים שעליהם לעשות זאת בתור התחלה, אך מעטים הם אלה שמכירים בצעד הראשון שצריך לבצע מיד לאחר מכן. מדריך זה נכתב, כדי להעלות את המודעות לנושא החשוב ולהרחיב אודותיו. הישארו כאן ותגלו מהו הצעד הבא? איך תוכלו ליישם אותו? ומה חשוב לדעת רגע לפני שיוצאים לדרך?

 

תכירו את הצעד הבא: ביטוח לעסק

מזל טוב! חתמתם על משכנתא ויצאתם לדרך עצמאית? אם כך, זה הזמן להכיר את הצעד הבא שכל בעל עסק צריך ליישם – רכישת ביטוח לעסק. נסביר שיש מגוון רחב של פוליסות שמתאימות לעלי עסקים מתחומים שונים. המטרה של הביטוח היא להעניק לכם גב כלכלי. שכן, חברת הביטוח תגן עליכם מפני הפסדים כספיים שעשויים לבוא לידי ביטוי בעקבות אחד או יותר מהמצבים הבאים:

  • אסון טבע
  • תביעה משפטית (מצד לקוחות או עובדים)
  • פציעות של עובדים
  • נזק לרכוש ועוד

חשוב לציין שביטוח זה מתאים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, משום שהוא מגן על הנכסים והמוניטין של העסק.

פוליסת ביטוח

חשבו היטב טרם הבחירה בחברת ביטוח

יודעי דבר בתחום הביטוחים יוכלו להעיד שיש חברות ביטוח מסוימות שנחשבות למומלצות, משום שהן מעניקות כיסוי איכותי שתואם לצורך שלכם ומעבירות את הפיצויים במהירות בעת הצורך. חשוב שתכירו בעניין זה, כדי שתוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר. נציין בהזדמנות זו שערכנו בירור בנושא טרם כתיבת המדריך וגילינו שכדאי לפנות אל ביטוח עסק ברק ביטוח עוד היום, משום שזו נחשבת לחברה הטובה ביותר.

 

רוצים לבחור את הפוליסה המדויקת עבורכם? תכינו דף ועט

תוכלו לבחור בדרך הארוכה שתצריך בירור אודות חברות ביטוח שונות. זו תצריך מכם יישום של 2 שלבים חשובים. הראשון נוגע לבירור אודות הצרכים של העסק. נציין שתוכלו ליישם את הצעד הזה בקלות, תוך עריכת רשימה מסודרת שתכלול את כל הדברים שחשוב לכם לבטח, לדוגמא: המבנה עצמו, התכולה, תביעה מצד לקוחות, מתקפת סייבר, אובדן הכנסה ועוד.

 

תוודאו שחברת הביטוח מתמחה במקצוע שלכם

השלב השני שתצטרכו ליישם, נוגע לבירור אודות הניסיון של חברת הביטוח. נסביר שיש חברות שמתמחות בתחומים ספציפיים, לדוגמא: ביטוחים לחברות הנדסיות ופרויקטים, ביטוחים לעסקים חקלאיים, ביטוחים לחנויות ועוד. עליכם לשוחח עם החברה ולבדוק אם יש לה מבוטחים בתחום הספציפי שבו אתם עוסקים. בדיקה זו תאפשר לכם להיות בטוחים בכך שבחרתם בחברה שבקיאה בדרישות המקצועיות שרלוונטיות לתחום העיסוק שלכם.

 

לסיכום

בעלי עסקים שפתחו עסק לאחרונה ונטלו משכנתא, צריכים לפנות לחברת ביטוח, כדי שזו תספק להם ביטוח מקצועי. בשלב זה ברור לכם שמדובר בצעד חשוב שיקנה לכם שקט נפשי וכלכלי. נאחל שתיישמו אותו על הצד הטוב ביותר, כדי שתוכלו לנהל את העסק על מי מנוחות.

חישוב בעלי עסקים קטנים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
קניית דירה
טיפים פיננסים
האם כדאי להשקיע בקרקע או בדירה?

השאלה מה לעשות עם כסף פנוי היא שאלה שהטרידה אנשים מאז המצאת הכסף. למעשה מה שלא ברור לאנשים זה היכן להשקיע את הכסף שלהם וזאת בכדי ליצור ריבית גבוהה וחיובית

מס הכנסה החזרים
כללי
החזרי מס – מדוע זה מגיע לכם?

נדמה לכם ששמעתם לאחרונה על הרבה אנשים שקיבלו החזרי מס? רוצים לבדוק האם גם לכם זה מגיע? מעוניינים לראות על איזה סכומים מדובר והאם כדאי לכם להתעקש בנושא? אם כך,

מתנות יודאיקה
כללי
5 רעיונות למתנות יודאיקה מקוריות לכל המשפחה

יודאיקה היא שם כולל שניתן לכל החפצים שקשורים ליהדות ולדת היהודית. חפצי יודאיקה נמצאים בשימוש של העם היהודי כבר מעל לאלפיים שנה, וגם כיום אנשים רבים משתמשים בפרטי יודאיקה רבים

משכנתא לפושט רגל
משכנתאות
משכנתא לפושטי רגל – מדריך מקיף

פשיטת רגל היא הליך משפטי, המאפשר לאדם או חברה לפרוע את חובותיהם באמצעות תוכנית תשלומים מאושרת על ידי בית המשפט. פשיטת רגל יכולה להיות אירוע מטלטל בחייו של אדם, ויש