ניהול חניון משרדים – 3 דברים שחשוב להכיר לפני שמתחילים

אין זה משנה אן מדובר בחניון עבור נופשים בבית מלון, או אורחים המגיעים לפגישות וכנסים, או חניון משרדים המגיעים אליו אלפי עובדים ביום. לחניון יש תפקיד חשוב מאוד ומשמעותי בחוויה של הלקוחות המגיעים אליו.

 

חשיבות החניונים

נושא חניות בבני משרדים הפל בשנים האחרונות מנושא זניח אל נושא שנלווה למקום העבודה שלנו. חניון יכול להיות חלק נפרד מדרישתו שמציבים מקומות עבודה, וחלק מחבילת התנאים בין המעסיק למועסק. אפשר עובדים רבים, תנאי זה יכול להיות אפילו לשנות האם העובד ירצה לעבוד או לעבוד באותה חברה. עם עבודות כבישים רבות והקמת רכבת הקלה, נושא החנייה בבניינים הפך להיות ענף צומח.

 

דברים שחשוב לדעת לפני שמתחילים

 

הפעלת החניונים

דעו שהפעלת חניונים זקוקה למערך מקיף, שלם ומקצועי. המערך צריך לתת פתרונות מקצה לקצה לכל הצרכים של האנשים המשתמשים בחניון. צריך לדאוג בחניון לדברים החשובים כמו: בודקים בטחונים מוסמכים, סדרנים, מפקחי שטח, סיירי ביטחון, איוש החניון 24/7 כל ימות השנה, מוקד בקרה ושליטה, מערך שירות לקוחות ועוד.

 

אחזקה

כמו כל דבר בחיים, חניון צריך אחזקה. חניונים זקוקים לתחזוקה מקצועית, אחראית ושוטפת. תחזוקה ואחזקה היא הבסיס לכל חניון מצליח. הפקדה לאורך זמן תניב בסופו של דבר ביקוש, מכיוון שכל לקוח ירצה להשתמש בחניון מתוחזק. מרגע הקמת החניון, חשוב מאוד לדאוג למערך התחזוקה. זאת עושים באמצעות ניהול של צוותי חברות ניקיון על בסיס קבוע.

חברות הניקיון מבצעות משימות ניקיון יסודיות ומורכבות. בין היתר החברה תשתמש במכונות שטיפה לכל סוגי המשטחים. עבודת תחזוקה אינה מסתיימת אך ורק בחברת הניקיון. אחזקה שוטפת כוללת חשמל, בעיות, תיקון והחזקת מחשוב, אינסטלציה, פרויקט בינוי, תקשורת ועוד.

 

שיתוף פעולה חברת חניונים מנוסה

ניהול חניונים במגדל משרדים יכולה להיות משימה מורכבת, לפחות בהתחלה. לכן כאשר אינם מבינים בתחום בחניונים והניהול מומלץ לפנות לחברה העוסקת בכך להמשך הכוונה. חניוני מאיה הם חברה העוסקת בתפעול וניהול חניונים ומגרשי חנייה. החברה עוסקת בחניונים ומגרשי חניה ברחבי כל הארץ.

וגם בערים עם מצוקת חנייה כמו תל אביב, חיפה ראשון לציון ועוד. החברה עוסקת בכל סוגי החניונים, בין אם במגדל משרדים מרכזיים ומסרחים ובין אם במגרשי חנייה ברחוב. חניוני מאיה הם חברה העוסקת שנים בתחום ובעלי ניסיון רב. תוכלו להיעזר בשירותיהם ברחבי הארץ. החברה קונה ושוכרת עשרות חניונים ברחבי הארץ.

 

לסיכום

לפני שאתם מתחילים לנהל חניון משרדים, יש שלושה דברים חשובים שכדאי וחשוב שתיקחו בחשבון. בכדי שהחניון שלכם יעבוד בצורה מיטבית, הקפידו על הפעלתו בצורה נכונה. דאגו לכל הדברים שחניון משרדים צריך, החל משירות לקוחות, מערכות בקרה, איוש החניון ועוד. דבר נוסף, דאגו לאחזקה של החניון. חניון מקצועי ואיכותי צריך להיות מתוחזק בעזרת חברת ניקיון כל ימות השנה. שיתוף פעולה עם חברת חניונים מנוסה תוכל בהחלט להקל עליכם במשימה.

חניון

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עסקים
מה עדיף להיות עוסק מורשה או עוסק פטור

פתיחת עסק עצמאי מחייבת בפתיחת תיק במס הכנסה ובביטוח הלאומי כעובד עצמאי. ההבדל הוא אם נרשמים כעוסק פטור או כעוסק מורשה. המאמר יציג את ההבדלים בין שני המצבים ומה עדיף

להשקיע בייעוץ משכנתא ראשית
כללי
ייעוץ משכנתא – מדוע כדאי להשקיע בכך?

כל החברים שלכם כבר קנו דירה ואתם מתחילים להרגיש שעכשיו זה הזמן הנכון שגם אתם תעשו זאת? רוצים להתקדם, להיות בעלי נכס ולדעת שאם קורה משהו יש לכם תמיד לאן

ביטוח רכבי יוקרה ראשית
ביטוחים
האם יש הבדל בביטוח כשמדובר ברכב יוקרה?

מי מאיתנו לא חולם להיות בעליו של רכב יוקרה?! מהרגע בו התחלנו ללמוד נהיגה וגם כשאנו כבר נהגים מנוסים שנוסעים מדי יום בכבישי הארץ, אנו מפנטזים על נהיגה ברכב מפואר