נדל"ן בתל אביב

עבור האדם הממוצע אין רכישה משמעותית יותר מרכישת דירה.

מדובר בהשקעה כספית גדולה המלווה לרוב בהלוואה הגדולה ביותר שאדם לוקח באופן פרטי אשר תהליך החזרה עשוי לארוך שנים רבות.

באזור המרכז המחירים גבוהים יותר וכך גם המשכנתא שתצטרכו לקחת – אך הרווח גדול יותר שכן המחירים המרכז גדלים באופן מואץ יותר.

מה חובה עליכם לדעת בטרם תתחילו לחפש דירה לרכישה, והיכן משווקות כיום דירות חדשות בתל אביב?

 

רכישת דירה מקבל"ן לעומת רכישת דירה יד שנייה

הדבר הראשון ששמים אליו לב כאשר קונים דירה היא האם מדובר בדירה בפרויקט חדש שנקנית מקבל"ן או בדירה יד שנייה. בשני המקרים ישנם יתרונות וחסרונות ודברים שיש לשים אליהם לב.

היתרון המרכזי של קניית דירה חדשה מקבל"ן הוא שקודם כל – הכל חדש וביכולתכם להגדיר ולקבוע מה יהיה בדירה כחומר ביד היוצר. תוכלו לעצב את המטבח, לערוך שינויים בחדרים ועוד. בנוסף, באופן מפתיע פרויקטים חדשים נוטים להיות זולים יותר מדירות יד שנייה. לעומת זאת, יש שיעדיפו לקנות דירה יד שנייה שכן היא לא דורשת תכנון מקדים, הסביבה כבר קיימת לגמרי והכל נראה מסודר יותר – אך בדירה יד שנייה יש לכם פחות גמישות לשינויים.

 

קונים דירה חדשה? אלה הדברים שיש לשים אליהם לב:

בדקו פרטים ראשוניים:

כיצד הפרויקט ייראה? כמה דירות יהיו בבניין, ומאיזה סוג? כמה זמן ייקח עד סיום הבנייה ותחילת האכלוס? מי אדריכל הפרויקט, היזם והקבלן? כל אלה פרטים טכניים שאתם חייבים לברר וכשאתם מקבלים את שמות מתכנני הפרויקט – חפשו עליהם מידע ברשת.

 

וודאו שהסביבה לטעמכם:

סיירו ברחובות סביב הבניין ושימו לב האם ישנם מפגעים סביבתיים ודברים אחרים שיפריעו לכם. בדקו את מצב מערכות החינוך באזור ואת הקרבה לבניין, בדקו את מחירי הדיור באזור ומגמות השינוי לאורך השנים וכמו כן וודאו האם מתוכננים לקום בקרבת הפרויקט דברים שעשויים להפריע לכם כגון בניין שיחסום את הנוף ועוד.

 

היתר בנייה:

ללא היתר בנייה אסור להתחיל לבנות, לכן חשוב במיוחד לראות את היתר הבנייה ולבדוק שהוא אכן מתייחס לפרויקט ולנכס שאתם מעוניינים לרכוש. במידה ומדובר בהסכם מותנה בקבלת היתר בנייה וודאו שהזמן לקבלת היתר מוגבל ושתוכלו לבטל את ההסכם אם לא יתקבל היתר בזמן.

 

TLVillage – פרויקט בתל אביב

תל אביב היא העיר המבוקשת בישראל – ובצדק. זוהי עיר תוססת ללא הפסקה שלא מפסיקה להתפתח. אחד הפרויקטים המעניינים כיום בתל אביב הוא TLVillage שנבנה על ידי חברת הבנייה צרפתי צבי ובניו. מדובר  על פרויקט בתל אביב המשלב אלמנטים של כפר ועיר: מצד אחד תוכלו ליהנות מכל מה שטוב בתל אביב כעיר המרכזית בישראל, ומצד שני תוכלו ליהנות מסביבה שקטה ומשפחתית.

הפרויקט מגוון ובעל כל המאפיינים ההופכים דירה לבית. בשני מגדלים בני 13 קומות תוכלו לבחור דירות בנות 3, 4 או חמישה חדרים וכן פנטהאוזים יוקרתיים.

 

בית למכירה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תיירים
ביטוחים
5 כיסויי ביטוח שיש לפעילויות שונות בחו"ל

חיסון הקורונה כבר כאן ואזרחי ישראל נוהרים בהמוניים להתחסן. משמעות הדברים היא שאם הכול ילך כמתוכנן, ממש עוד מעט השמיים יפתחו וכל אותם חלומות על איטליה, ספרד או ארצות הברית

גישור ראשית
כללי
למה כולם מדברים היום על הלוואת גישור?

מי לא היה רוצה מידי פעם לחשוב על קניית דירה חדשה? אומנם זה נכון שאולי קניתם לעצמכם דירה לפני עשרים שנה, אבל האם זה אומר שעליכם לחיות באותו מקום כל

ביטוח ועד בית
ביטוחים
מה הוא ביטוח ועד בית?

שטחי הבניין בו אתם גרים עלולים לסכן את הכיס שלכם במקרים מסוימים. האחריות המשפטית על שטחי הבניין המשותפים היא על דיירי הבית ובמקרה בו אדם נפצע באחד מהשטחים המשותפים בבניין,

לחיצת יד
טיפים פיננסים
3 סימנים שהעסק שלך יכול להרוויח יותר

בתור בעלי עסקים, הניהול השוטף של העסק גובה מאיתנו זמן רב, ולא תמיד מאפשר לנו לעצור ולהבין כיצד ניתן לייעל את העסק ולהפוך אותו להיות רווחי יותר. גם אם העסק