האם עדיף משרד או חלל עבודה לעסק בתחילת דרכו

אלה מכם המתכננים לפתוח עסק חדש, ודאי נתקלים בהתלבטויות רבות.

בימנו, אחד הלבטים הגדולים הוא – האם להשכיר משרד או דווקא חלל עבודה משותף?

האם
אל תצאו פראיירים!

ל-78% מהאנשים מגיעים החזרי מס בגובה של 7,000₪ בממוצע.
מלאו את הטופס הזה עכשיו ובדקו אם מגיע לכם החזר מס!

חללי העבודה המשותפים כובשים לאחרונה את העולם העסקי.

אך האם הם מתאימים לעסק בתחילת דרכו?

 

חללי עבודה משותפים

מה הוא בכלל חלל עבודה משותף? ובכן, זהו מתחם גדול, מעוצב ומאובזר בו מתקבצים פרטים, עסקים או חברות על מנת לעבוד. בחללי העבודה תוכלו להשכיר עמדת עבודה אישית, משרד, כיתת לימוד או אודיטוריום, זאת לפי שעה, יום או חודש. למי מכם שלא שמע עדיין על השיטה הזו, זה ודאי זה נשמע מעט משונה. אך תופתעו לשמוע כי זוהי הצעקה האחרונה בעולם ההייטק. לעסקים רבים שמאסו בשיטת העבודה המשרדית יחד עם כל הדאגות והעיסוקים הכרוכים בכך, חללי עבודה משותפים הם הפתרון המושלם.

 

יתרונות בחללי עבודה

 1. האווירה:
  בחללי העבודה המשותפים קיימת אווירה ייחודית שלא תמצאו בשום מקום אחר. המבנה הפתוח, העיצוב המודרני והאבזור החדיש יתנו לכם תחושת פתיחות ויצמצמו את ההיררכיה. תוכלו לפגוש בעמיתים, לשוחח, להחליף רעיונות ולקיים נטוורקינג. סקרים רבים מראים כי האווירה החברתית מפרה, מלמדת ומעלה את המוטיבציה.
 2. הגמישות:
  חללי עבודה המושכרים בדרך כלל לתקופות קצרות, הם פחות מחייבים ומגבילים מאשר השכרה של משרד. תוכלו לבקש לארגן את המקום על פי הצרכים שלכם ולבחור בעיצוב ובמבנה שיתאימו ביותר לעסק שלכם. אם העסק יתרחב ביום מן הימים, למשל, תוכלו לעבור לחלל גדול יותר.
 3. החיסכון:
  חללי עבודה רבים מציעים שירותי אדמיניסטרציה, מזכירות, ניקיון ואף כיבוד ומטבחון, כחלק מהשכרת המקום. כל אלה יאפשרו לכם לחסוך את ההוצאות ואת כאב הראש הכרוכים בהחזקת משרד משלכם. תוכלו להתפנות לעסק שלכם ולהשאיר מאחור את כל הדאגות. עסק הנמצא בחיתוליו, ודאי ישמח להסתייע בשירותים אלה וכך להפחית בהוצאות הכלכליות ובעומס שעל כתפיו.

 

יתרונות במשרד

 1. יותר שליטה:
  רבים מאיתנו רגילים לשיטת העבודה המסורתית, מאחורי דלתות המשרד. יש משהו בשיטה זו המאפשר לנו תחושת שליטה ושייכות. אתם מחליטים על הנראות, העיצוב, האבזור ובעצם על הכל. רבים אוהבים להרגיש שהמושכות בידיים שלהם, ולכן למרות היתרונות שבשיטה החדשנית, מעדיפים לשכור משרד משלהם.
 2. יותר פרטיות:
  במשרד פרטי תוכלו לקבל שקט ופרטיות שחללי העבודה אולי לא יוכלו לתת לכם. מבנה של חדרים פרטיים הוא יותר היררכי, דרכו תוכלו להדגיש את הבידול בין המנהלים לעובדים.

 

לסיכום

כשנשווה בין משרד וחלל עבודה, נראה שהיתרונות של האחד הם גם החסרונות של האחר. תצטרכו לחשוב מה הם צרכי העסק שלכם ומהי צורת העבודה המתאימה לכם ביותר. ייתכן כי לעסק בתחילת דרכו יתאים יותר חלל עבודה משותף, בשל הגמישות והחיסכון שהוא מאפשר.

 

אנשים עובדים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
קניית נכס
נדל"ן
האם משתלם להשקיע בנדל"ן בתקופת הקורונה?

אי הודאות שהקורונה הביאה עמה ודאי השפיעה על משקיעים רבים מלהעביר את הכסף שלהם לאפיקי השקעה כדוגמת שוק ההון. אך מה לגבי נדל"ן? האם בעצם זה הזמן לקנות נכס? האם

יד מבנה מבוטח
משכנתאות
מחזור משכנתא

בשנים האחרונות מחזור הפך להיות חלק אינטגרלי מהחיים שלנו. אך בעוד מחזור בקבוקים, ניירות וקופסאות הוא לא קונספט שמעורר בלבול מיותר למה למעשה מתכוונים אותם אנשים אשר מדברים על מחזור

בית מבוטח
משכנתאות
מיחזור משכנתא לשיפוץ – מה המומחים ממליצים

אחת הבעיות שבהן נתקלים בעלי בתים, דירות ונכסי נדל"ן אחרים, הינה העדר האפשרות לממן שיפוצים בבית או בדירה. למען הסר ספק, אין מדובר בתיקונים כלליים שיש לבצע מעת לעת. מדובר