מוכר דירה בתל אביב? אתה חייב לשכור שמאי מקרקעין המתמחה בעיר

שמאי מקרקעין המתמחה בעיר תל אביב יסייע לכם למכור את הדירה במחיר מיטבי בשל התנודתיות הרבה המאפיינת את מחירי שוק הנדל״ן בעיר, דירות שבעבר נמכרו תמורת סכום מסויים, ייתכן והכפילו את שווין בשנים האחרונות בזכות הפיתוח המואץ של העיר והתקדמות תהליך בניית הרכבת הקלה, ולכן יש לפנות למקצוען.

 

אז מה עושים?

מאחר ורכישת דירה אינה עניין של מה בכך, פונים אל שמאי מקרקעין בתל אביב אשר מכיר את אזור המרכז על בוריו. לכל עיר יש את הרוח והנפש שלה, ההיסטוריה והמאפיינים שלה, אי ידיעת הפרמטרים הללו היטב עלול לפגום משמעותית בחוות הדעת שהוא מגיש.

 

מיהו שמאי דירות?

תפקידו של שמאי לקבוע את מחיר הנכס באופן ניטרלי ובלתי תלוי על מנת שניתן יהיה לקיים משא ומתן. מקצוע השמאות הינו תחום רחב ולכל שמאי ההתמחות שלו, ישנם המתמחים בדירות מגורים, אחרים בשטחי מסחר, קרקעות לבניה ונחלות. מומלץ לבדוק תחילה מהי מומחיותו של השמאי והאם יש לו נסיון בהערכת דירות, לאחר מכן יש לבדוק האם הוא בקיא דיו באזור בו ממוקמת הדירה.

 

כיצד מעריך שמאי את ערך הדירה?

שמאי דירות מקצועי אוסף את כל המידע הרלוונטי אודות הדירה מן ההיבט ההנדסי והמשפטי, הוא ישווה את מחירה למחיר דירות דומות שנמכרו בסביבה, יבדוק מה התוכניות העירוניות העתידיות בסביבתה שעלולות להשפיע בעתיד הקרוב על ערכה, יבחן את מיקומה ביחס למוסדות חינוך, מוסדות רפואה, תחבורה ציבורית, פארק או קניון, והאם נמצאים בסביבה מפגעי רעש, זיהום אויר או כל דבר אחר שעלול לפגום בערכה. לאחר איסוף המידע הוא יגיש חוות דעת מפורטת ובסופה ינקוב במחיר הראוי לקנייתה או מכירתה.

 

הערכת דירה בתל אביב והסביבה

העיר תל אביב מאופיינת בחיים דינמיים ותוססים, ליברליות ופתיחות. היא נחשבת לבירת התרבות של ישראל וידועה בבתי המסחר הפועלים עד השעות הקטנות של הלילה ובאווירת העיר ללא הפסקה שלה. ההתפתחות המואצת שלה בשנים האחרונות בתחומי התחבורה והנדל״ן העלו מאד את המחירים הגבוהים ממילא בתחומה, ודירות שיהיו בעתיד קרובות לתחנות הרכבת הקלה יהיו אטרקטיביות במיוחד.

כמו כן, אף שבכל עיר יש בעיות חניה, נראה שבתל אביב הן חמורות פי כמה, ולכן דירה עם חניה צמודה הינה אוצר בלום בעיר העמוסה לעייפה. לכן רק שמאי מקרקעין מורשה בתל אביב המודע לאתגרים וליתרונות של העיר תל אביב יידע להעניק לכם חוות דעת מדויקת ונכונה.

 

לסיכום

בכל הקשור לרכישת דירה בתל אביב, יש לפנות למקצוען. שמאי מקרקעין בתל אביב  יידע להעריך נכונה את שווי הנכס או הדירה שנרצה לקנות או למכור וזאת על פי היכרות מעמיקה עם העיר והאופי הייחודי לה, האתגרים והיתרונות שיש בה, והצביון הייחודי של שכונות מסוימות בתוכה.

שמאי מקרקעין בתל אביב

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מגדלים של כסף
עסקים
איך רואה חשבון יקל עליכם בניהול העסק

כאשר אדם מחליט להיות עצמאי ולפתוח עסק הוא מגיע עם תשוקה לתחום ההתמחות שלו וחלומות אותם הוא רוצה להגשים ולהפוך למציאות. עם זאת, כדי שהעסק ימריא ויצליח נדרשת התמחות והתעסקות

קניית דירה
נדל"ן
3 יתרונות בקניית דירה מכונס נכסים

לקנות דירה זה עניין שדורש השקעה ומחשבה רבה מרגע ההחלטה ולאורך כל הדרך. יש בכך מורכבויות שונות ולעיתי יכולים להיות גם חסרונות. כשמדובר בקניית דירה מכונס נכסים יש לכך כמה

מספר וירטואלי לעסקים
עסקים
חיים ב – 2050: הכירו את המספר הוירטואלי לעסקים!

הכירו את המספר הוירטואלי לעסקים, ככל שעסקים ממשיכים להסתגל לעידן הדיגיטלי, חיוני להתעדכן בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי להישאר לפני המתחרים. אחד המרכיבים המרכזיים לכך הוא הטמעת מערכת מספרים וירטואלית לעסקים.