מוכר דירה בתל אביב? אתה חייב לשכור שמאי מקרקעין המתמחה בעיר

שמאי מקרקעין המתמחה בעיר תל אביב יסייע לכם למכור את הדירה במחיר מיטבי בשל התנודתיות הרבה המאפיינת את מחירי שוק הנדל״ן בעיר, דירות שבעבר נמכרו תמורת סכום מסויים, ייתכן והכפילו את שווין בשנים האחרונות בזכות הפיתוח המואץ של העיר והתקדמות תהליך בניית הרכבת הקלה, ולכן יש לפנות למקצוען.

 

אז מה עושים?

מאחר ורכישת דירה אינה עניין של מה בכך, פונים אל שמאי מקרקעין בתל אביב אשר מכיר את אזור המרכז על בוריו. לכל עיר יש את הרוח והנפש שלה, ההיסטוריה והמאפיינים שלה, אי ידיעת הפרמטרים הללו היטב עלול לפגום משמעותית בחוות הדעת שהוא מגיש.

 

מיהו שמאי דירות?

תפקידו של שמאי לקבוע את מחיר הנכס באופן ניטרלי ובלתי תלוי על מנת שניתן יהיה לקיים משא ומתן. מקצוע השמאות הינו תחום רחב ולכל שמאי ההתמחות שלו, ישנם המתמחים בדירות מגורים, אחרים בשטחי מסחר, קרקעות לבניה ונחלות. מומלץ לבדוק תחילה מהי מומחיותו של השמאי והאם יש לו נסיון בהערכת דירות, לאחר מכן יש לבדוק האם הוא בקיא דיו באזור בו ממוקמת הדירה.

 

כיצד מעריך שמאי את ערך הדירה?

שמאי דירות מקצועי אוסף את כל המידע הרלוונטי אודות הדירה מן ההיבט ההנדסי והמשפטי, הוא ישווה את מחירה למחיר דירות דומות שנמכרו בסביבה, יבדוק מה התוכניות העירוניות העתידיות בסביבתה שעלולות להשפיע בעתיד הקרוב על ערכה, יבחן את מיקומה ביחס למוסדות חינוך, מוסדות רפואה, תחבורה ציבורית, פארק או קניון, והאם נמצאים בסביבה מפגעי רעש, זיהום אויר או כל דבר אחר שעלול לפגום בערכה. לאחר איסוף המידע הוא יגיש חוות דעת מפורטת ובסופה ינקוב במחיר הראוי לקנייתה או מכירתה.

 

הערכת דירה בתל אביב והסביבה

העיר תל אביב מאופיינת בחיים דינמיים ותוססים, ליברליות ופתיחות. היא נחשבת לבירת התרבות של ישראל וידועה בבתי המסחר הפועלים עד השעות הקטנות של הלילה ובאווירת העיר ללא הפסקה שלה. ההתפתחות המואצת שלה בשנים האחרונות בתחומי התחבורה והנדל״ן העלו מאד את המחירים הגבוהים ממילא בתחומה, ודירות שיהיו בעתיד קרובות לתחנות הרכבת הקלה יהיו אטרקטיביות במיוחד.

כמו כן, אף שבכל עיר יש בעיות חניה, נראה שבתל אביב הן חמורות פי כמה, ולכן דירה עם חניה צמודה הינה אוצר בלום בעיר העמוסה לעייפה. לכן רק שמאי מקרקעין מורשה בתל אביב המודע לאתגרים וליתרונות של העיר תל אביב יידע להעניק לכם חוות דעת מדויקת ונכונה.

 

לסיכום

בכל הקשור לרכישת דירה בתל אביב, יש לפנות למקצוען. שמאי מקרקעין בתל אביב  יידע להעריך נכונה את שווי הנכס או הדירה שנרצה לקנות או למכור וזאת על פי היכרות מעמיקה עם העיר והאופי הייחודי לה, האתגרים והיתרונות שיש בה, והצביון הייחודי של שכונות מסוימות בתוכה.

שמאי מקרקעין בתל אביב

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
בית חכם
נדל"ן
בית חכם – כמה זה יעלה מא' ועד ת'

בית חכם מורכב מהרבה מאוד דברים, ולאור זאת העלות שלו משתנה מאוד. כאשר מנסים לחשב את העלות המדויקת של בית חכם חשוב לקחת בחשבון את כל המרכיבים הללו, וכך ניתן

דולרים
טיפים פיננסים
 תכנונים פיננסיים שכדאי לבצע לפני פרישה

הפרישה לגמלאות הינה אבן דרך משמעותית עבור כל אדם, ומסמלת את המעבר משנים רבות של עבודה אל החופש. הפרישה דורשת תכנון פיננסי רב כדי למקסם את מירב הזכויות להם אתם

בית נקי
מעבר דירה
ניקיון דירה לאחר הובלה

מעבר דירה הוא עניין לא פשוט, שיכול לקחת ימים ושבועות רבים. בין האריזות ומיון החפצים, תמצאו את עצמכם מתרפקים על רגעים נוסטלגים והתלבטויות של לזרוק או לשמור. אחרי השלב הזה,