מה עדיף – להשקיע בנדלן בארץ או בחו"ל

הגעתם להחלטה: אתם מעוניינים להיכנס לעולם ההשקעות, אתם רק לא יודעים בדיוק היכן. השאלה האם להשקיע בארץ או בחו"ל היא שאלה שרבים מהמשקיעים מתמודדים עימה, ואכן רבים מהם מעדיפים להשקיע בחו"ל. למה?

 

מה הופך השקעה להשקעה טובה

אם תשאלו כל משקיע מהם הגורמים העיקריים המשפיעים על בחירת ההשקעות שלו, סביר להניח שתקבלו תשובה זהה: יציבות, ותשואה. כאשר אנו משקיעים סכום כסף בדבר מה, אנו מעוניינים שהרווח שנקבל מאותה השקעה יהיה קבוע ויציב במידת מה גם אם אירועים לא צפויים עלולים לקרות. בנוסף, כאשר בודקים את כדאיות ההשקעה שעומדת לפנינו, אנו מסתכלים על אחוזי התשואה שלה, במטרה לבחור את זו עם אחוזי התשואה הגבוהים יותר.

 

השקעות נדל"ן

השקעות נדל"ן עונות על שני הפרמטרים שהזכרנו קודם: השקעה בנכס מניבה רווח קבוע בדמות דמי שכירות, והיא השקעה יציבה יחסית לעומת שאר תחומי ההשקעות הקיימים, כיוון שהביקוש לדיור לא יגמר אף פעם. בנוסף, השקעות בנדל"ן מניבות תשואה יפה בעבור סכום ההשקעה, וכאשר פונים אל תחום של השקעות נדל"ן בחול אחוזי התשואה עולים אפילו יותר.

 

כל הסיבות להשקיע בנדל"ן בחו"ל

בשנים האחרונות שוק הנדל"ן בישראל עובר שינויים, ומחירי הדיור ממשיכים לטפס. מסיבה זו ומסיבות אחרות, פונים משקיעים רבים אל השקעות נדלן בחו"ל. להשקעה בנכס שאינו בישראל יש יתרונות רבים ובניהם:

  • כל אחד יכול – בארץ אינכם יכולים להשקיע בסכומים קטנים, בעיקר לאור מחירי הדיור הגבוהים, אך לעומת זאת – בארצות הברית לדוגמא, תוכלו להיות מושקעים גם בסכום נמוך יחסית ולקבל תשואה יפה.
  • תשואה גבוהה – כפי שכבר הזכרנו, תשואה גבוהה היא אחד המאפיינים של השקעה מוצלחת, והשקעות בנדל"ן בחו"ל פשוט מניבות יותר, לפעמים אפילו פי 4 מהשקעת נדל"ן בארץ. בנוסף, המדיניות של ארצות הברית מקלה על משקיעים במקרים מסוימים, אולם מומלץ להיעזר באיש מקצוע שמנוסה בתחום ההשקעות בחו"ל ולהכיר את התמונה כולה.
  • מיצוי הפוטנציאל הכספי – מאחר ומחירי הדיור בארצות הברית, במדינות מסוימות, נמוכים יותר ממחירי הדיור בארץ, הכסף שלכם יכול לקנות יותר בהשקעות נדל"ן בחו"ל.

 

איך עושים את זה נכון

כדי לבחור בהשקעה המשתלמת ביותר, מומלץ להיעזר בחברת השקעות מקצועית, שזוהי תחום מומחיותה. כדי להשקיע נכון בארצות הברית יש צורך בהכרת חוקי המדינה, וחוקי המיסוי הנהוגים בה, כיוון שלא כל עסקה שנראית משתלמת מסתכמת בסופו של דבר לרווח. ישנן מדינות מסוימות בארצות הברית, בהן השקעות נדל"ן מחויבות במס פדרלי כללי, אך לא במס מדינתי כפי שנהוג במרבית המדינות, ולכן בדרך כלל ההמלצה היא להשקיע בנכסים במדינות אלו. השקעות נדלן בקליבלנד שבאוהיו למשל, יניבו רווח יפה מאחר וגובה המיסים שתידרשו לשלם יהיה נמוך משמעותית ממקומות אחרים.

 

לסיכום

רבים חשובים שהשאלה היכן הכי כדאי להשקיע היא שאלה של אומץ, וכי הכי בטוח להשקיע קרוב לבית. אולם התשובה היא שלפעמים עדיף להרחיק, כדי לקבל תמורה גדולה יותר. השקעות נדל"ן בחו"ל מספקות תשואה גבוהה יותר, מאפשרות למשקיעים לרכוש נכסים רבים יותר באותו הסכום שבו היו משקיעים בארץ, וגם פותחות פתח לעולם השקעות הנדל"ן למשקיעים בעלי סכום כסף נמוך.

השקעות נדלן בקליבלנד

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
יד מבנה מבוטח
משכנתאות
מחזור משכנתא

בשנים האחרונות מחזור הפך להיות חלק אינטגרלי מהחיים שלנו. אך בעוד מחזור בקבוקים, ניירות וקופסאות הוא לא קונספט שמעורר בלבול מיותר למה למעשה מתכוונים אותם אנשים אשר מדברים על מחזור

הכנסות הפנים ראשית
מיסים
מה זה שירות הכנסות הפנים בארצות הברית?

רשויות המיסים בארה"ב ידועות בכינוי "שירות הכנסות הפנים", או באנגלית "Internal Revenue Service" ובקיצור: IRS. זוהי כנראה רשות המיסים המפורסמת ביותר בעולם ויש לכך סיבות טובות… אז מה חשוב לדעת

ארנק מלא לקניות
טיפים פיננסים
האם כדאי פיננסית לקנות גריל גז?

הרבה אנשים שואפים להציב גריל גז בחצר הבית שלהם, על מנת להעניק לאורחים שלהם וגם למשפחה שלהם, כמובן, חווית אכילה של בשר וירקות איכותיים במיוחד, שנצלים במגוון שיטות מיוחדות. היות

מימון משכנתא בעזרת נדלן
משכנתאות
מימון משכנתא בעזרת השקעה בנדל"ן

ישראלים רבים נאנקים במאבקם לשלם בהצלחה את תשלום המשכנתא אותה לקחו כדי לרכוש דירה שנייה או ראשונה. רוב האנשים מתמודדים עם הקושי הזה במשך חלק ניכר מחייהם ותוהים האם יש