מה חשוב לזכור כששוכרים משרד?

השכרה של משרד, בשונה מהשכרה של דירה או מחסן מצריכה היכרות עם כמה עניינים חשובים שצריך לזכור אותם. מקרה שאירע לפני כמה ימים במשרד שנמצא לידנו, גרם לנו להבין שיש מי שזקוקים לתזכורת לגבי הנושאים שחשוב לזכור בעת השכרה של משרד. הדבר הביא אותנו לכתיבת המדריך הנוכחי ואנו מקווים שהוא יעלה את המודעות בנושא ויאפשר לרבים לא רק לזכור, אלא גם ליישם.

 

תכירו את המומחים שליוו אותנו במהלך כתיבת מדריך זה

רגע לפני שנציג בפניכם את כל הדברים שחשוב שתזכרו כשאתם שוכרים משרד, עלינו לציין בפניכם עובדה חשובה ביותר. המדריך הנוכחי לא נכתב רק על ידינו. יש לנו לא מעט ידע בתחום ויש בידינו הרבה עניינים חשובים שאנו רוצים להציג בפניכם.

אבל הפעם בחרנו לפנות אל שוכרי משרדים כדי לשמוע דווקא מהם את הדברים שחשוב לזכור. שכן, הם אלו שיוכלו להציג את כל המידע הרלוונטי ביותר. פנינו אל שוכרי משרדים שעוסקים בתחומים הבאים:

  • עריכת דין
  • ראיית חשבון
  • קידום אתרים

ביקשנו מהם להציג בפנינו את כל הדברים שחשוב לזכור כששוכרים דירה וקיבלנו לא מעט תשובות. בסופו של דבר, בחרנו את אלו שהוצגו מספר רב של פעמים והם אלו שיופיעו בפניכם ממש עכשיו.

 

הדבר ה – 1 שחשוב לזכור כששוכרים משרד

אנו מוכרחים להודות שהדבר ה – 1 הפתיע אותנו. שכן, רבים מהגורמים שליוו אותנו בכתיבת המדריך ציינו כי תמיד צריך לזכור שיש עוד משרדים מסביב. מסתבר שיש לא מעט בעלי משרדים שלא מרוצים מהמשרד שברשותם, כך שהם גולשים רוב היום באתר זירה שזו כתובתו: https://www.zira1.com. לדבריהם, הם בודקים בכל פעם את ההיצע כדי לבחון אם יש משרדים אחרים שמתאימים להם במקום זה הנוכחי.

 

הדבר ה – 2 שחשוב לזכור כששוכרים משרד

מבחינתנו הדבר ה – 2 הוא א' – ב ' בכל הנוגע להליך של השכרת משרדים. מדובר כמובן בביטוח. אתם צריכים לשים לב שיש לכם ביטוח מקיף במשרד שמכסה אתכם במידה ואחד או יותר מהמצבים הבאים באים לידי ביטוי:

  • שריפה
  • רעידת אדמה
  • בעיות בצנרת שמובילות לנזילה וכו'

 

הדבר ה – 3 שחשוב לזכור כששוכרים משרד

הדבר ה – 3 שחשוב לציין אותו במדריך הנוכחי נוגע לשמירה על הניקיון. כשאתם שוכרים משרד, עליכם לשים לב שאתם עורכים בו ניקיון מקיף. ברור שהכוונה היא שלא אתם אלו שתשלפו את המטאטא והיאה. אלא, שתהיה במקום חברת ניקיון שתביא לניקיון ברמה גבוהה. זה שהמשרד לא ברשותכם בטאבו, לא אומר שהוא צריך להיות מוזנח.

 

לסיום

עד כאן כל הפרטים שאתם צריכים לזכור כשאתם שוכרים משרד. כעת, כשיש ברשותכם את כל המידע בנושא, נותר לכם רק לבדוק כי אתם מיישמים אותם. נאחל לכם בהצלחה ולהתראות במדריך הבא.

השכרת משרדים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
בית נקי
מעבר דירה
ניקיון דירה לאחר הובלה

מעבר דירה הוא עניין לא פשוט, שיכול לקחת ימים ושבועות רבים. בין האריזות ומיון החפצים, תמצאו את עצמכם מתרפקים על רגעים נוסטלגים והתלבטויות של לזרוק או לשמור. אחרי השלב הזה,

פגישה
ייעוץ עסקי
מהו ייעוץ עסקי ואילו עסקים זקוקים לו?

ייעוץ עסקי הוא תהליך אינדיווידואלי בו יועץ עובד עם בעל העסק או עם אחד המנהלים במטרה להגיע להישגים שנקבעו מראש. כיוון שכל עסק שונה, גם כל ייעוץ שונה כשהמשותף הוא

מתחם להשכרה
נדל"ן
האם עדיף משרד או חלל עבודה לעסק בתחילת דרכו

אלה מכם המתכננים לפתוח עסק חדש, ודאי נתקלים בהתלבטויות רבות. בימנו, אחד הלבטים הגדולים הוא – האם להשכיר משרד או דווקא חלל עבודה משותף? חללי העבודה המשותפים כובשים לאחרונה את