מה היתרונות הכלכליים בביטוח נסיעות פספורט קארד

בכל פעם שאנחנו נוסעים לחו"ל, הקמת ביטוח נסיעות הוא כאב ראש קטן אך חשוב שעלינו להתעסק אתו. ביטוח הנסיעות מבטיח שנוכל לגשת לטיפול רפואי בכל מקרה ומקרה וגם שנוכל לקבל פיצוי במקרה של אובדן של רכוש יקר ערך. יחד עם זאת, לרוב מדובר במוצר ביטוחי מאד יקר ולכן עשינו עבורכם סקר שוק וגילינו שביטוח נסיעות פספורט קארד משנה את כל התמונה הזו.

חברת פספורט קארד הביאה שינוי גדול לשוק הביטוחים ולכן בצדק רב רבים מבקשים לבטח דרכה. השינוי הגדול ביותר שהיא הביאה הוא מן הצד הכלכלי ומידת הרוגע הנפשי שאלמנט זה מקנה לכל תייר המבקש לטוס לחו"ל. לכן, בואו נבין יחדיו מדוע פספורט קארד שונה מאחרים ומה היא מספקת לנו.

כמה אתם משלמים על הביטוחים שלכם?
כנראה שיותר מידי!
כמה אתם משלמים על הביטוחים שלכם?
כנראה שיותר מידי!
* התחייבות להוזלת התשלומים בעד 50% *

 

תשלומי פיצויים – מתי?

אחת הבעיות הכי גדולות עם שהייה בחו"ל היא אכן מצב שבו אולי נזדקק לטיפול רפואי, או חלילה נהיה קורבן לשוד וגניבה. ביטוח הנסיעות שלנו לרוב אכן יכסה מקרים יחסית פשוטים, אבל לצערנו נראה את כספי הביטוח לאחר זמן רב, במיוחד אם מדובר בסכומים גבוהים.

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד הביא שינוי לבעיה זו באמצעות הכרטיס המגנטי המצורף. את הביטוח מבצעים טרם יציאה מהארץ ואפילו בגייט עצמו. בעת זו מקבלים כרטיס מגנטי שמאפשר לנו לשלם עבור טיפול רפואי, במידה ונזדקק לו בחו"ל, ובכך הסכום כבר יוצא מכספי הביטוח ולא מהכיס שלנו. כך חסכנו זמן והרבה עצבים.

 

מחיר בהתאם לטיול

לרוב אנחנו רגילים שהתשלום בעבור ביטוח הנסיעות שלנו מותאם לכיסויים שאנחנו מבקשים ואורכו הכללי של הטיול והדבר מסתכם במאות שקלים. הביטוח של פספורט קארד מותאם קודם כל לסוג הטיול שלכם (רגיל או אתגרי) ואז למצבים מיוחדים. למשל, במידה ואתם רוצים כיסוי בסיסי, היות ואתם יוצאים לטיול רגיל לגמרי, אתם תשלמו כ-2.70$ פר יום בלבד, למעט תוספת במידה ואנחנו בארה"ב.

חשוב להבין שהכיסוי הבסיסי הזה מכסה לנו את מרבית הדברים שאנו צריכים להם ורק אם נרצה להוסיף עוד אלמנטים קריטיים יותר לנו באופן אישי, אז נוסיף על כך אפילו פחות מדולר. במידה ונרצה לוותר על כיסויים מסוימים זה יוכל אולי להוזיל את הביטוח, אך זה לא בהכרח מומלץ ובמיוחד לא במחיר נוח שכזה.

 

השורה התחתונה

היתרונות הכלכליים בהקמת ביטוח נסיעות לחו"ל של פספורט קארד הם יתרונות שמאד קשה להתווכח עמם. הם מקנים לנו שקט נפשי ובטחון בכל מצב שהוא בחו"ל, בין אם מדובר על גניבה או תאונה. הכרטיס המגנטי והחדשני של החברה הוא בפני עצמו שדרוג מדהים לחוויית הנסיעה שלנו, היות והוא מסייע לנו בתשלום על טיפול שאנו זקוקים לו, בלי להמתין להחזרים שונים חודשים רבים לאחר שחזרנו לארץ ולאחר שהסתיים הטיפול הבריאותי.

נסיעות עם פספורט קארד

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
יד והורים עם ילדים
ביטוחים
ביטוח פספורטקארד – פתרון מושלם למטיילים

טסים לטייל בחו"ל ומתלבטים איזה ביטוח לרכוש? הכירו את הפספורטקארד – פתרון מושלם לטסים לחו"ל ובייחוד למטיילים   כמה אתם משלמים על הביטוחים שלכם? כנראה שיותר מידי! כמה אתם משלמים

ביטוח רכבי יוקרה ראשית
ביטוחים
האם יש הבדל בביטוח כשמדובר ברכב יוקרה?

מי מאיתנו לא חולם להיות בעליו של רכב יוקרה?! מהרגע בו התחלנו ללמוד נהיגה וגם כשאנו כבר נהגים מנוסים שנוסעים מדי יום בכבישי הארץ, אנו מפנטזים על נהיגה ברכב מפואר

תוכנה
עריכת דין
תמלול הקלטות לבית משפט – האם זו השקעה משתלמת

תמלול הוא למעשה אותה פעולת שיקלוט של קובץ שמע או סאונד לקובץ טקסט כתוב ומסודר. ישנם סוגים שונים של פורמטי תמלול, וזאת בעקבות ובהתאם לצורך הסופי, או למטרתו האישית והפרטית

קניית נכס
נדל"ן
דירה להשקעה – מה התהליך לפני בחירתה

כיום עולם ההשקעות הוא עולם מוזר וזאת מכיוון שהריבית בשוק היא אפסית. כך אפשר לראות כי השקעה בבנק היא לא כדאית וזה לא האפיק היחיד שלא כדאי להשקיע בו. גם