למה לקנות נכס?

הבחירה לרכוש נכס היא בחירה כבדת משקל שכן, לרוב, היא כוללת הוצאה של סכומים גדולים יחסית. הקנייה משמעותה יציאה לעצמאות במובנים רבים, הקונה אדון לנכס שלו ויכול לממש בו את החזון שלו באופן מלא, מבלי להיות כבול למגבלות רבות שקשורות במשכיר הנכס.

בגלל שזוהי השקעה גדולה, יש לשים לב שהנכס שבוחרים בו הוא הטוב ביותר, שיכלול בו את הפוטנציאל להתאים לקהל היעד ולהשיא כמה שיותר רווח, בכל המישורים שאליו דרוש הנכס.

נכסים למכירה יכולים להחזיר את ההשקעה בהם בעתיד בעקבות שינויי ערך, דבר שיכול להשפיע על הבחירה לקנות נכס כזה או אחר.

 

משרדים למכירה – התאמה בין צורך לנכס

כאשר משברים על משרדים למכירה, חשובים במיוחד נראות המשרדים, לפעמים, על מנת להוזיל עלויות, יהיה משתלם יותר לרכוש נכס שזקוק לשיפוץ. גורם משמעותי לשווי מחירו של משרד הוא מיקומו, ככל שהמיקום מרכזי יותר כך מחירו גבוה יותר. לכן, צריך לבחון האם מיקום מרכזי הכרחי לקיומם של המשרדים או לא, הדבר נכון גם על קיומה של חנייה.

כדי שהמשרדים יהיו משתלמים לקונה ובאותו הזמן יוכלו לתפקד בטווח הארוך צריך לשכלל ולבחון מה דרוש על מנת לייצר סביבה מושכת ומפרה לעובדים במשרדים.

המשרד המושלם טוב גם לעובדי המשרד, שיהיה להם נוח בהם, לכן דרכי ההגעה למשרדים חשובים במיוחד, בנוסף לשהות במשרדים עצמם, על מנת לייצר את זה, יש לשים לב כי הדבר כרוך בסכומים נוספים שמצטרפים או מגולמים במחירו של הנכס. משרדים מוצלחים מגבירים את יעילות העבודה.

מישור נוסף הוא החוויה שנוצרת לאנשים המגיעים לפגישות במשרדים, אלו יכולים להתרשם מן ההשקעה במשרדים, דבר שכמובן מעניק מוטיבציה לעשות עסקים.

אפשרות נוספת שמשרדים למכירה מציעים היא האופציה להשכיר אותם. האופציה להשכיר את המשרדים מובילה רווח במישורים אחרים, שכן הוא הולך לשמש אחרים ולכן צריך להיות מותאם לצרכים כמה שיותר כלליים – כדי שהנכס יהיה מושך לכמה שיותר שוכרים פוטנציאליים.

 

נכסים מסחריים למכירה

הבחירה לקנות נכס מסחרי, גם היא בחירה מורכבת, שמעניקה כלי שאפשר להגשים אתו מטרות רבות – להשכיר את הנכס, להשתמש בו, לבנות עליו ועוד.

לכן, אפשרויות הנכסים המסחריים שקיימים רחבות מאוד ונעות בין מגרשים לבנייה, בניינים וחנויות. לכל נכס מטרה אחרת ולכן צריך לבחון מה מעוניינים לעשות עם הנכס הקנוי.

במידה ובוחרים להשכיר את הנכס, צריך לבחון את התשואה שעתידה להיווצר ואת קהל היעד שהנכס מתאים לו, הזמן שלוקח להתחיל ולהרוויח ומהו הביקוש לנכס מסוג זה (דירות, משרדים וחנויות).

במידה ובוחרים להשתמש בנכס, צריך לשים לב לצרכים המיוחדים שנובעים מכל שימוש (חנות, משרד, סדנה) ולכך שהנכס מהווה ההתאמה הטובה ביותר בין הצרכים לבין ההיצע. (מומלץ להתבונן על הטיפים שניתנו לקניית משרדים ושכירת משרדים וחנויות).

 

קנית דירה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כסף בית ורכב
ביטוחים
מה כלול ומה לא כלול בפוליסת ביטוח מבנה דירה?

בחירה של ביטוח דירה עשויה בהחלט להיות גורלית לעתידכם הכלכלי. כל שינוי בערך הדירה אשר נמצאת בבעלותכם, עשוי להשפיע על מצבכם הכלכלי הנוכחי, ובעיקר על מצבה הכלכלי העתידי של כלל

מטבעות ושעון
הלוואות
3 סוגי הלוואות ללא אישור הבנק

הגבלה של חשבון בנק, הוא מצב שהו אנשים נקלעים למצבים שאינם יכולים לעמוד בהתחייבות שלהם. לעיתים יש מקרים שאנשים מסוימים מנהלים את חשבון הבנק שלהם ואת חשבון הצ׳קים שלהם בצורה

יד והורים עם ילדים
ביטוחים
ביטוח פספורטקארד – פתרון מושלם למטיילים

טסים לטייל בחו"ל ומתלבטים איזה ביטוח לרכוש? הכירו את הפספורטקארד – פתרון מושלם לטסים לחו"ל ובייחוד למטיילים   כמה אתם משלמים על הביטוחים שלכם? כנראה שיותר מידי! כמה אתם משלמים

כניסה לדירה
ביטוחים
קונים דירה? איך לבחור ביטוח לבניין משותף

קניית דירה דומה לקניית זוג גרביים, רק בפרמטר אחד: ברכישת שניהם אנו מקווים מעומק הלב שישמשו אותנו למשך הזמן הארוך ביותר וישמרו על שלמותם. לצערנו עוד לא קמה חברת ביטוח