האם כדאי להשקיע בקרקע או בדירה?

השאלה מה לעשות עם כסף פנוי היא שאלה שהטרידה אנשים מאז המצאת הכסף.

למעשה מה שלא ברור לאנשים זה היכן להשקיע את הכסף שלהם וזאת בכדי ליצור ריבית גבוהה וחיובית שנקבל מן ההשקעה.

יש אנשים אשר בוחרים לסגור את הכסף בתוכנית חיסכון אך זה לא משתלם בכלל וזאת עקב העובדה כי הריביות בבנקים היום נמוכות מאוד.

יש אנשים אשר רוצים להשקיע את הכסף בדירה אך גם זה לא משתלם וזאת עקב העובדה כי דירה להשקעה מחייבת ממון רב ולא רק זאת אלא שעקב הקורונה שוק  הדיור בארץ נמצא בקיפאון.

על רקע זה אנו רוצים להציג לכם הזדמנות השקעה איכותית והיא קרקע להשקעה.

בקניית קרקע להשקעה אנו למעשה קונים קרקע בזול מאוד ומחכים שהיא תשנה את הייעוד שלה למגורים ואז הרווחים הם עצומים וגדולים במיוחד ולכן זו השקעה מומלצת.

 

האם כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל?

אי אפשר לדבר כיום על השקעות נדל"ן מבלי להזכיר השקעה בחו"ל ולכן עולה השאלה האם השקעה כזאת משתלמת יותר מאשר קרקע להשקעה או פחות? אם כן אתם צריכים להבין כי השקעה בנדל"ן בחו"ל זה לא סיפור פשוט כלל וכלל ולא בטוח כי היא תניב לכם תשואה גבוהה. המפתח בהשקעה חכמה בנדל"ן זה להכיר את הנכס ואת הסביבה שלו ואת זאת אי אפשר לעשות עם נדל"ן אשר מרוחק אלפי קילומטרים מאתנו ולכן עדיף להשקיע את הכסף בקרקע הקרובה אלינו, קרי קרקע בישראל. זכרו כי השקעה בחו"ל מחייבת נסיעה לשם כל כמה חודשים וזו עוד סיבה מדוע השקעה כזאת אינה משתלמת.

 

מדוע כדאי לקנות קרקע רק עם שמאי?

אם אתם מתכוונים לקנות קרקע להשקעה ההמלצה הכי טובה שניתן לתת לכם היא לפנות אל שמאי מקרקעין אשר ילווה אתכם בתהליך. השמאי יבחן את המצב המשפטי של הקרקע, מה התב"ע שלה ותוך כמה שנים היא צפויה לשנות ייעוד. עליכם לדעת כי אלו דברים מסובכים שקשה מאוד לבדוק לבד ולכן כדאי לקנות קרקע רק עם שמאי צמוד אשר יסייע לכם. כמובן שהשמאי חייב להיות מקצועי וברמה הגבוהה ביותר שיש וזאת בכדי לסייע לכם לקנות את הקרקע המוצלחת ביותר שיש וזהו משהו שאסור לכם להתפשר עליו לפני קניית הקרקע, פנו אל שמאי ולא תתחרטו וכך תרוויחו הרבה יותר על ההשקעה שלכם.

 

תוך כמה זמן אראה רווחים על הקרקע שקניתי?

אחת השאלות המעניינות ביותר כאשר אנו קונים קרקע להשקעה היא תוך כמה זמן נראה רווחים על הקרקע? אם כן אתם צריכים להבין כי אין פה חוקים ואי אפשר להגיד תוך כמה זמן נראה רווחים על קרקע שקנינו. זה יכול לקחת חמש שנים או עשרים שנה עד שהקרקע תשנה ייעוד וזהו משהו שאנו חייבים לזכור.

 

מפתחות ומבנה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אישה מבוגרת
פיננסים
פנסיה

הפנסיה היא אחד הנושאים החשובים ביותר בחיים של כל אחד ואחד מאיתנו ולא בכדי היא מככבת בעמודי התקשורת ונמצאת כל הזמן במקום גבוה בשיח הציבורים. מדובר בתקופת החיים של הגיל