כמה עולה פרסום בפייסבוק והאם משלמים עליו מס?

כל בעל עסק שמבין ולו מעט בכל הנוגע לפרסומים ברשתות החברתיות, יודע שמדובר באפשרות מניבה ביותר שאסור לוותר עליה. אם אתם עוקבים אחרי המדריכים שלנו, בטח אתם יודעים שכבר בדקנו את העלויות של פרסום במרבית הרשתות החברתיות, כך שנותר לנו לבדוק כעת את העלות של הפרסום בפייסבוק והאם משלמים עליו מס. הישארו אתנו ותקבלו את כל הפרטים בנושא.

 

רקע לכתיבת המדריך הנוכחי שמתמקד בפייסבוק

כפי שכבר ידוע לכם, במדריכים הקודמים נפגשנו עם גורמים שמכירים את התחום מקרוב והם סייעו לנו לבדוק את העלויות הצפויות אודות פרסום ברשתות החברתיות הבאות:

  • טיקטוק
  • אינסטגרם
  • טוויטר

את המדריך האחרון שלנו פרסמנו לפני יותר מחודש, ומאז אנחנו מקבלים אינספור פניות מטעם גולשים שמבקשים שנכתוב מדריך נוסף שיתמקד בעלות הפרסום בפייסבוק. כשראינו שמספר הבקשות עולה מיום ליום, הבנו שאנחנו לא יכולים להתעלם ויצאנו לבדוק את העניין.

 

כמה עולה פרסום בפייסבוק?

אם אתם בקיאים ולו מעט בהליך הפרסום בפייסבוק, אתם בטח יודעים שהמחיר הסופי נקבע בהתאם לפרמטרים שונים. מפאת חוסר זמן, אין באפשרותנו להציג בפניכם את כל הפרמטרים הללו. כן נוכל לציין בפניכם שיש מחירון לפרסום בפייסבוק

שמציג באופן מלא את הפרמטרים הללו והדבר ידרוש מכם לפחות 10 דקות של קריאה ממוקדת. אם אתם רוצים לדעת באופן כללי על עלות פרסום בפייסבוק או כמה עולה שיווק דיגיטלי בפייסבוק, אנו נוכל לתת לכם את האינפורמציה באופן כללי, כך שתוכלו לדעת כמה ההליך יעלה בהתאם לצורך שלכם.

 

תכירו את מדד ה- CPM

אי אפשר לכתוב על עלות של פרסום בפייסבוק מבלי לציין את המדד המדובר. המדד מציע בעצם מחיר לפי אלף חשיפות. ראוי לציין כי מדובר ב- 1000 חשיפות ולא ב- 1000 אנשים כפי שלעיתים טועים לסבור. כך שאם אדם אחד ראה את המודעה שפרסמתם כ – 3 פעמים בפיד שלו, מדובר בעצם ב- 3 חשיפות. המחיר משתנה בהתאם לקטגוריה שבה אתם מפרסמים, למשל:

  • אם יש לכם עסק בתחום האופנה, אתם צפויים לשלם 30 ₪ עבור 1000 צפיות
  • אם יש לכם עסק לטיפולי יופי ופלסטיקה, אתם צפויים לשלם מעל 80 ₪ עבור 1000 צפיות
  • אם יש לכם עסק שנוגע למשאבי אנוש, אתם צפויים לשלם מעל 50 ₪ עבור 1000 צפיות וכו'

 

האם משלמים מס על פרסום בפייסבוק?

המחירים שצוינו לעיל נשמעים נמוכים, אך תאמינו לנו, שהמודעות שלכם יעברו בקלות את ה- 1000 צפיות, כך שצפויים להגיע אליכם לא מעט לקוחות חדשים. כדאי שתדעו שלעיתים יש אפשרות לקבל החזרי מס עבור פרסומים שונים והדבר משתנה בהתאם לסגנון הפרסום ולתוכנו. אנו מציעים לכם לפנות אל רואה חשבון שיבדוק את הפרסום באופן מעמיק כדי שיבחן האם אתם זכאים לפטור.

דולרים

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מציאת חסכון אבוד הר הכסף
כללי
הר הכסף – מאתרים לכם חסכונות

ברור לכם שעשיתם חיסכון מסוים לפני יותר מעשרים שנה? הזמן חלף ובזמן הזה איבדתם כל קשר אל הכסף המדובר? אם כך, אתם לא צריכים להרגיש אשמים או חריגים, כי האמת

איש מס
טיפים פיננסים
מי חייב בהגשת דוח שנתי למס הכנסה

במקביל לזכויות רבות שאנו, אזרחי מדינת ישראל, נהנים מהן, ישנן גם חובות שונות אשר עלינו להקפיד למלא. בין כלל החובות המוטלות עלינו, ישנה גם את חבות המס. אם כך, מי