כמה עולה לעשות ביטוח צלילה בינלאומי ומה הוא כולל?

צוללים חדשים וותיקים שיוצאים לחופשת צלילה יודעים שעליהם לעשות ביטוח צלילה, רגע לפני שהם עולים למטוס, אך מעטים מהם מכירים בעלויות ובפוליסות השונות. מדריך זה עולה לרשת, כדי לעשות סדר בנושא ולהציג בפני כל דורש את הפרטים החסרים. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתבחרו בביטוח המתאים לכם מכל הבחינות.

 

הידעתם? העלויות משתנות

בירור מעמיק שערכנו בנושא, גרם לנו להבין שיש פרמטרים שונים שקובעים את העלות הסופית של הביטוח הבינלאומי הנבחר. מדובר קודם כל במשך הביטוח. שכן, יש מי שבוחרים בביטוח קצר טווח לנסיעה קצרה, בעוד אחרים מעדיפים לבטח את עצמם לתקופה ממושכת (מדובר בדרך כלל במטיילים שיוצאים לטיול לטווח רחוק).

פרמטר נוסף שמשפיע על המחיר הוא הכיסוי. שכן, כל חברת ביטוח מעניקה כיסוי מסוג אחר. החלטנו להציג בפניכם את המחירים והפירוט של 2 סוגי ביטוחים נפוצים שעשויים להתאים לכם, כדי שתוכלו לבחור את הביטוח המתאים לכם ביותר מכל הבחינות.

העלויות משתנות

כמה תשלמו על ביטוח צלילה ל – 14 יום?

מי שבוחרים לטוס לחו"ל כדי לצלול מחוץ לגבולות הארץ לתקופה שלא עולה על שבועיים, צריכים לעשות ביטוח צלילה בינלאומי שיכסה אותם מכל מיני בחינות, לדוגמא:

  • ציוד צלילה: חברת הביטוח תשלם במידה וציוד הצלילה ייפגם מסיבה כזו או אחרת
  • קבלת טיפול רפואי: המבוטח יכול לקבל סיוע רפואי בבית חולים שנמצא בקרבת מקום
  • הוצאות על חילוץ, פינוי והעברה

העלות של ביטוח זה צפויה לנוע סביב ה – 135 ₪ לתקופה זו.

 

זה המחיר שתשלמו על ביטוח צלילה שנתי

צוללנים שמתכננים לצאת לטיול ארוך טווח, צריכים לכסות את עצמם לזמן ממושך. ההמלצה היא לבחור בביטוח צלילה שנתי שיקנה שקט נפשי. ביטוח זה עולה בסביבות ה – 229 ₪ כולל את הכיסויים שהוצגו לעיל תוך קבלת כיסוי שמגיע ל – 600 אלף ₪!

 

טיפ חשוב: תתמקדו באיכות השירות ולא בעלות

כידוע, מדריך זה מתמקד בעלויות של ביטוח הצלילה הבין לאומי. רגע לפני סיומו, נבקש לציין שעליכם לבחור בביטוח שמתאים לכם מבחינת משך הצלילה בחו"ל ולא בהתאם להצעת המחיר שתינתן על ידי חברת הביטוח. שכן, ביטוחים בעלויות זולות שיוצעו מחברות ביטוח שאינן מוכרות עשויים להתגלות כלא שימושיים.

תאמינו לנו, אתם לא רוצים להגיע לבית החולים לאחר פציעה מורכבת ולגלות שלא תוכלו לקבל את הטיפול הרפואי הדרוש, בגלל שבחרתם בביטוח פשוט שלא יכסה אותו.

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את העלויות המשוערות של ביטוחי הצלילה הבין לאומיים. בשלב זה יש בידיכם את הסכומים והפוליסות השונות שקיימות בשוק נכון להיום. כך שכעת, נותר לכם רק לבחור את הביטוח המתאים לכם ביותר, תוך בירור אודות טיב החברה שמציעה אותו.

ביטוח צלילה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
דופק לב
טיפים פיננסים
גליובלסטומה מולטיפורמה: האם יש טיפול ראוי?

גליובלסטומה מולטיפורמה הוא סרטן מוחי מדרגה 4, כלומר מהדרגה החמורה ביותר. גידול זה מתרבה במהירות, ונוטה להתפשט ברחבי המוח. מדובר בסרטן המוח הנפוץ והאגרסיבי ביותר, והוא מהווה כ- 45% מכלל

שיווק פרויקטים למגורים
כללי
מה כרוך בשיווק פרויקטים למגורים?

האם אתo מחפשים למכור את הנכסים שלכם, ולמקסם את המכירות של פרויקט המגורים שלכם? במאמר זה, אנו הולכים לשתף אתכם במה כרוך שיווק מדויקת עבור פרויקטים לפיתוח מגורים המוכרים את

לחיצת יד
נדל"ן
נדלן ב2022: מה צפוי לקרות בשנה הבאה בעולם?

הביקוש הגואה ומלאי מוגבל מצביעים על נהירה מחודשת בשוקי המגורים העירוניים והפרבריים ברחבי העולם. שיעורי המשכנתאות בשפל שיא ומחסור במלאי זמין מחזקים את הביקוש של שוק הדיור העולמי. השקעות נדל"ן

פוקר אונליין - מה חשוב לדעת
למבוגרים
פוקר אונליין – מה חשוב לדעת?

פוקר אונליין הוא עולם מרתק שבו כל תנועה והחלטה משפיעה על התוצאה הסופית של המשחק. על מנת להצליח בפוקר ולהנות ממנו, חשוב להבין ולשמור על עקרונות מרכזיים. התמקדות בניהול כספים,