השקעה בזגגות הבית – האם לעשות זאת מהתחלה או בעת שיפוץ הבית

כאשר עוברים לדירה חדשה, חשוב לסדר אותה מבחינת כל ההתקנות טרם הכניסה אליה.

ניתן לבקש מהקבלן לערוך שינויים והתאמות בגדר היכולת התקציבית והתקנים המקובלים, וכך להרוויח את הצורך בשיפוץ במשך הזמן.

האם גם השקעה בזגגות נעשית מהתחלה? על כך במאמר הבא.

 

השקעה בזגגות במעבר לדירה חדשה

כאשר מדובר על תוספות זגגות לדירה חדשה רצוי לבצע אותן לפני המעבר אליה. למשל, כשרוצים להתקין ויטרינה מחוסמת למרפסת או לדלת, מדפי זכוכית מעוצבים, מעקות זכוכית למדרגות או למרפסת, מקלחונים וכיוצא בזה. אלו עבודות שיכולות לשדרג את מראה הדירה החדשה, להעניק לה סטייל ולתת מענה לצרכים שלכם. ישנם גם מקרים בהם רוצים לפתוח חלון חדש או להגדיל את החלון ולכן חשוב לבצע את העבודות לפני המעבר לדירה. בנוסף, ייתכן ובמשך הזמן תאלצו לשפץ את הדירה, לבצע תיקוני זגגות וכד', אך את ההתקנות הגדולות חשוב לבצע בתחילת הדרך.

 

תיאום בין אנשי המקצוע בעת שיפוץ

כאשר מבצעים שיפוץ נרחב בבית המצב האופטימלי הוא להתחבר לחברת שיפוצים שמקושרת עם כל אנשי המקצוע האחרים להם תזדקקו כמו: איש אלומיניום, זגג, חשמלאי, אינסטלטור, נגר וכד'. סביר להניח שלמשפצים יש יכולת להביא מומחים עימם הם עובדים וכך תהיו סמוכים ובטוחים שכל העבודות יתבצעו בתיאום ובאופן תקין. החיסרון היחידי הוא המחיר. חברת שיפוצים גדולה יכולה להביא מומחים ולקבוע מחיר גבוה מראש הכולל את כל אנשי המקצוע ולחסוך לכם הרבה כאב ראש והתרוצצויות, אך גם המחיר יהיה בהתאם. על מנת להוזיל עלויות או במידה וסגרתם על השיפוץ עם חברה קטנה שלא מתעסקת עם אנשי המקצוע האחרים, יהיה עליכם לחפש ולבדוק את כל המומחים באופן עצמאי. את אנשי המקצוע תחפשו באמצעות המלצות מהאינטרנט או ממכרים. לעיתים אף יהיו משפצים שימליצו לכם על אנשי מקצוע אך לא יעשו את התיווך. בין אם חברת השיפוצים מתווכת בינכם לבין אנשי המקצוע ובין אם לאו, תצטרכו לתאם בין הגורמים השונים.

 

מתי עושים עבודות זגגות בזמן שיפוץ הבית?

אם מדובר על התקנת מקלחון, מעקה זכוכית, ויטרינה וכד' בעת שיפוץ הבית, מומלץ לבצע את עבודות הזגגות לאחר התיקונים, החלפת הריצוף וצביעת הבית על מנת שלא יפגעו. את המקלחונים למשל יש להתקין לאחר שכל השיפוץ הסתיים, מערכת האינסטלציה עובדת ושאר הכלים הסניטריים מותקנים. ניתן לקבל הצעות מחיר על מקלחונים ולבחור אותם בזמן השיפוץ, אך כדי לקחת מידות מדויקות יש לחכות שהשיפוץ יסתיים. זגגות השרון מציעים מקלחונים בהתאמה אישית במגוון עיצובים וצורות שמהם ניתן לבחור כולל התקנה. במידה ואתם זקוקים לתכנון ועבודות זכוכית נוספות מומלץ לפנות לזגג מקצועי, אמין ואיכותי באופן ישיר מבלי לפנות לחברת השיפוצים ולקבל הצעת מחיר.

 

פינת ישיבה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
טיפים פיננסים
החזרי מס אפשר לקבל גם אם חלפו כבר כמה שנים

לשלם מיסים גבוהים זה מסוג אותם הדברים שכולנו מתמודדים איתם, כי מי לא מצא את עצמו מתלונן על העניין הזה? עם זאת, חשוב לדעת שלמרות שאנחנו רגילים לגובה המיסים כאן,

תיירים
ביטוחים
5 כיסויי ביטוח שיש לפעילויות שונות בחו"ל

חיסון הקורונה כבר כאן ואזרחי ישראל נוהרים בהמוניים להתחסן. משמעות הדברים היא שאם הכול ילך כמתוכנן, ממש עוד מעט השמיים יפתחו וכל אותם חלומות על איטליה, ספרד או ארצות הברית

הלוואה ראשית
הלוואות
איך לחשב הלוואה לאורך שנים?

החלטתם לקחת הלוואה של אלפי שקלים דרך גוף פיננסי כדוגמת בנק, יש לכם 3 שנים להחזיר את ההלוואה. כמה כסף תחזירו בכל חודש ואיך מחשבים את התוספת על הריבית?