הרצאות לחברות רק על ידי המומחה האסטרטגי יניב לויתן

הרצאות לחברות על ידי מומחה אסטרטגיה ד"ר יניב לויתן מיועדות הן לארגונים שלמים והן למנהלים ועובדים בכל הדרגים.

ד"ר יניב לויתן, מומחה ללוחמת מידע, מהפכה דיגיטלית ולסייבר מרצה כ-15 שנה בעברית ובאנגלית לחברות בישראל ובעולם ומתבסס על ניסיונו כיועץ אסטרטגי.

תוכניותיו מועברות בקורסים יוקרתיים באקדמיה, והרצאותיו מועברות לגופים הגדולים והמובילים במדינה, בניהם: אינטל, סלקום, קאל, פורום מטכ"ל, חברות הייטק

מובילות ועוד.

 

הרצאות למנהלים – ד"ר יניב לויתן

בין הרצאותיו, מעביר יניב לויתן הרצאות ייעודיות לדרג הניהולי בחברה. הרצאותיו, המועברות בעברית או באנגלית עוסקות בשלושה נושאים: שיווק וחדשנות, סייבר ומודיעין תחרותי ואסטרטגיה. מהרצאותיו יוכלו המנהלים להיחשף לתובנות עסקיות חשובות בהרצאה אינטראקטיבית מלאת הומור וידע שימושי.

הרצאות למנהלים עוסקות בשאלות איתן מתמודדים מנהלים מדי יום, כגון: כיצד החברה מתמודדת בשוק תחרותי ומתאימה את עצמה למציאות משתנה? מהם איומי הסייבר מולן ניצבות חברות כיום, מדוע הגורם הבעייתי ביותר במתקפות סייבר הוא הגורם האנושי ומהו האתגרים העתידיים שחברות ניצבות מולם בשדה הסייבר? מהי המהפכה התעשייתית הרביעית, כיצד עלתה הבינה המלאכותית ומהן ההשלכות שלה נכון להיום וההשלכות הצפויות בעתיד? כיצד אנו מקבלים החלטות בעידן הביג דאטה, ולאן הולכים מכאן?

 

הרצאות לארגונים – ד"ר יניב לויתן

ד"ר יניב לויתן מעביר הרצאות המיועדות לארגונים ומטרתם לתת כלים פרקטיים לעובדי הארגון כולו לייעול פעילותו של הארגון. ההרצאות של ד"ר יניב לויתן לארגונים עוסקות בנושאים כגון שיווק ומכירות, אסטרטגיה עסקית, מהפכת הרשתות החברתיות והתמכרות אליהן וכן הישרדותו של הארגון בעידן מתקפות הסייבר.

בהרצאה לארגונים יפרק ד"ר יניב לויתן את הפרופיל הפסיכולוגי של האדם המכור לרשת: מהם המרכיבים של התמכרות לרשת, והחולשות הפסיכולוגיות המאפשרות ומעודדות התמכרות? מה אנחנו מוכנים לעשות כדי לקבל עוד לייק בפייסבוק ולפרסם פוסט ויראלי, או תמונה פופולארית? מהן ההשלכות של הרשתות החברתיות על הדור הבא, וכיצד גדלים הילדים שלנו בעידן הרשתות החברתיות?

בנוסף, מתרכזת ההרצאה בעובדי הארגון כקו ההגנה הראשון מול מתקפות סייבר שכן בסופו של דבר שער הכניסה לארגון הוא הגורם האנושי ולא הטכנולוגי. ההרצאה תעסוק באופן הפעילות של האקרים, אתגרי הסייבר בעידן הרשתות החברתיות, השוק השחור של האינטרנט והסכנות והאתגרים בטלפונים חכמים.

לבסוף, ההרצאה לארגונים עוסקת במודיעין תחרותי וכיצד יש להכיר את המתחרים שלכם ובדגש על המתחרים שאתם עוד לא מכירים.

 

הרצאות לעובדים – ד"ר יניב לויתן

מזה כ-15 שנה ד"ר יניב לויתן מרצה לעובדי ארגונים, כאשר מטרת ההרצאה היא הענקת כלים לעובד לפיתוח הקריירה שלו באמצעות תרומה לצמיחתו של הארגון. הרצאותיו לעובדים עוסקות בנושאים כגון שיווק עצמי ושימוש ברשתות החברתיות לשם כך, היכרות עם העולם הדיגיטלי לצורך שיווק עצמי וצרכים עסקיים ועוד. בסופו של דבר בפני מי שלא יודע לשווק את עצמו ניצב חסם משמעותי לקידום הקריירה, ובאמצעות מספר כלים ניתן לשפר את יכולות השיווק העצמי ולהצליח.

 

כיתת לימוד

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חלקה למכירה
נדל"ן
איך למצוא שטחים למכירה

איתור של שטחים חקלאיים למכירה היא איננה פשוטה, ולכן אספנו בעבורכם מספר טיפים חשובים אשר יקלו עליכם בתהליך. כל הפרטים – במאמר הבא. שטחים למכירה – כיצד נאתר? איתור של

להשקיע בייעוץ משכנתא ראשית
כללי
ייעוץ משכנתא – מדוע כדאי להשקיע בכך?

כל החברים שלכם כבר קנו דירה ואתם מתחילים להרגיש שעכשיו זה הזמן הנכון שגם אתם תעשו זאת? רוצים להתקדם, להיות בעלי נכס ולדעת שאם קורה משהו יש לכם תמיד לאן