הכל על הפקת תלושי שכר

כדי להפיק תלוש משכורת יש צורך בידע מקצועי בחשבות שכר. בעלי עסקים רבים מעסיקים לצורך כך מנהל חשבונות ובסופו של דבר הם משלמים מחיר יקר מידי. ניתן להפיק תלושים באמצעות לשכת שכר חיצונית ומקצועית. כאן ריכזנו את המידע שכדאי לכל עסק המעסיק עובדים להכיר. כי להפקת תלושי שכר יש מספר דרכים. בואו נתחיל.

 

מעסיקים חשב שכר

כל עסק מצריך מנהל חשבונות וכמו שפעם היה מקובל, הרבה עסקים ממשיכים בזה עד היום, הם מעסיקים את מנהל החשבונות שהוא גם חשב השכר כעובד העסק מן המניין. מדובר באופציה יקרה ופחות ריווחית. בפרט כאשר ניתן למצוא דרכים חלופיות משתלמות יותר להפקת תלושי שכר.

הרי כאשר מעסיקים עובד משלמים לו משכורת לפי הותק והמקצועיות שרכש. כאשר מדובר במעסיק שאין לו אפשרות לשלם משכורת מכובדת, הוא מוצא את עצמו מסתפק בשירותי מקצוע בינוניים ומטה. וחבל על כך.

הפקת תלושי שכר לחברות

הפקת תלושי שכר במיקור חוץ

ניתן להפיק תלושי שכר על ידי חברה חיצונית המציעה הפקת תלושי שכר לחברות ושירותי הנהלת חשבונות לבעלי עסקים. כך בעל העסק משלם לפי תלושים ושירות שהוא מקבל. הוא לא צריך לשלם משכורת למנהל החשבונות וכך זול לו יותר להפיק את תלושי השכר. הוא נהנה גם ממחיר זול יותר וגם משירות מקצועי יותר. לשכת שכר במיקור חוץ מציעה שירות גם לעסקים קטנים וגם לעסקים בינוניים.

 

תוכנות להפקת תלושי משכורת

ישנן תוכנות דרכן בעלות סמלית בעל העסק מקבל גישה, מזין את נתוני השכר וכך מופקים תלושי שכר. חשוב לציין כי שימוש בתוכנה לא פוטר מבעל העסק את הצורך במנהל חשבונות וכך הרבה בעלי עסקים נותנים למנהל החשבונות לעשות זאת.

בחיפוש אחר תוכנה כזו חשוב לוודא שהתוכנה תהיה דווקא של חברה המציעה שירותי תמיכה וסיוע. מעסיקים רבים שמחים שמצאו דרך להפקת תלושי שכר בזול, ורק לאחר שימוש הם מגלים שהם מבזבזים זמן רב מידי על השימוש בתוכנה.

הפקת תלושי שכר לחברות

הפקת תלושי שכר מחייבת דיוק

אף עוד לא שמח לגלות טעות בחישוב המשכורת שלו… טעויות חוזרות ונשנות בתלושי השכר של העובדים יוצרות מרמור וחבל. מעסיק ששילם משכורת לא נכונה לעובד, עלול להיתבע על ידי העובד. הכנת התלושים מחייבת דיוק מקסימלי. בכל עסק חייב שיהיה מישהו אליו העובדים יכולים לפנות בנושא השכר שלהם. לשכת שכר במיקור חוץ מעניקה ליווי מקצועי לאורך כל הדרך ולכן היא מתאימה למרבית העסקים בישראל.

 

לסיכום

כדי להפיק תלושי שכר ניתן להעסיק חשב שכר כמו עוד עובד, אך העלויות הן יקרות ואופציה משתלמת יותר היא דווקא לפנות אל לשכת שכר חיצונית המציעה שירותי הנהלת חשבונות לבעלי עסקים וחברות. הפקת תלושי שכר דרך לשכת שכר חיצונית היא זולה יותר ומשתלמת מבחינת מחיר ומקצועיות.

הפקת תלושי שכר לחברות

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אמצעי תשלום
טיפים פיננסים
איך למלא ויזה לאוסטרליה ומהן העלויות?

אוסטרליה היא יעד מדהים וייחודי ביותר, אשר סוף סוף אפשר לחזור ולחקור אותו, לאחר תקופה כה ארוכה בבית. באוסטרליה נוכל למצוא הכול, החל מערים מודרניות ומתקדמות, כמו סידני, ועד טבע

תכנון פיננסי
טיפים פיננסים
מתי נצטרך לעשות תכנון פיננסי?

בתקופה האחרונה פונים אלינו לא מעט גולשים שקוראים את המדריכים שלנו באדיקות. הם מציינים בפנינו שאלות שונות שנוגעות לתחומים פיננסיים ולהתנהלות כלכלית נכונה. העלייה במספר הפניות גרמה לנו להבין כי

השכרת משרדים
כללי
מה חשוב לזכור כששוכרים משרד?

השכרה של משרד, בשונה מהשכרה של דירה או מחסן מצריכה היכרות עם כמה עניינים חשובים שצריך לזכור אותם. מקרה שאירע לפני כמה ימים במשרד שנמצא לידנו, גרם לנו להבין שיש

קניית דירה
טיפים פיננסים
האם כדאי להשקיע בקרקע או בדירה?

השאלה מה לעשות עם כסף פנוי היא שאלה שהטרידה אנשים מאז המצאת הכסף. למעשה מה שלא ברור לאנשים זה היכן להשקיע את הכסף שלהם וזאת בכדי ליצור ריבית גבוהה וחיובית