מה ההבדל בין פספורט קארד לבין ביטוח נסיעות רגיל

ץףביטוח נסיעות הוא מרכיב מרכזי בתכנון כל טיול, ומטרתו לצמצם את הסיכונים והנזקים ביעד הטיסה, בו לנוסע אין כיסוי ברוב הביטוחים עליהם הוא מסתמך.

כל נוסע רוצה את הביטחון והידיעה שיש לו את הגב של הביטוח אם דברים יתחילו להסתבך.

כמה אתם משלמים על הביטוחים שלכם?
כנראה שיותר מידי!
כמה אתם משלמים על הביטוחים שלכם?
כנראה שיותר מידי!
* התחייבות להוזלת התשלומים בעד 50% *

 

רחוק מהכיס, השיטה החדשה ששומרת על הכסף שלך

בביטוח נסיעות רגיל, המבוטח יודע שגם במקרים בהם יש לו כיסוי הוא יאלץ להוציא כסף מכיסו ולאחר מכן לתבוע את הביטוח להחזר. זו שיטה גרועה שדורשת מהמבוטח להוציא כסף שאין לו למרות שהוא ביטח את עצמו במיטב כספו. פספורט קארד, במהפכה שמייתרת את ההסתמכות על המקורות הכספיים של המבוטח, יצרו כרטיס אשראי מיוחד למבוטח שנטען במקרה בו הנוסע יזדקק להפעיל את הביטוח. כך שהמבוטח לא נאלץ לשמור קבלות ולהוציא כסף מכיסו, מה שהופך את הפעלת הכיסוי הביטוחי לפעולה נוחה ויעילה.

 

תמיכה דווקא ברגעים הקשים

בדרך כלל הנוסע יאלץ להפעיל את הביטוח במצבי קיצון שאינם נוחים לו או לביטוח, ולכן חשוב לבחור בביטוח שיצליח לתקשר איתך בכל מצב. פספורט קארד רואים בתקשורת זמינה ופשוטה מרכיב חיוני בכיסוי שלהם, ובעוד שבביטוח נסיעות מרכזי תאלצו להתקשר למוקד רק בשעות הפעילות שלו בפספורט קארד אפשר ליצור קשר עם הביטוח בכל שעות היממה. ההתקשרות אפשרית דרך וואטסאפ, פייסבוק ואפילו דרך אפליקציית PASSPORTCARD POCKET הייעודית מבית פספורט קארד.

 

ביטוח מתי שצריך

לאנשי עסקים וחברות מוצע מסלול שמתאים למי שנוסע לחו"ל מספר פעמים בשנה. במקום לתאם מחדש את הביטוח בכל נסיעה, ישנה אפשרות לרכוש פוליסה שנתית לנסיעות מתחת ל- 30 יום, בה לא צריך לדווח מראש על כל נסיעה על מנת שהביטוח יופעל.

 

ביטוח לכל מצב

כשאר רוכשים ביטוח נסיעות חשוב לוודא מה הכיסוי שמוצע בפועל, כיוון שהרבה פעמים הביטוח לא מכסה פעילויות אשר הנוסע יהיה בטוח שמכוסות, לדוגמה ההחרגה לספורט אתגרי, קטגוריה שיכולה לכלול כל דבר משייט עד לרכיבה על אופניים. היתרון בפספורט קארד, שבנוסף לכיסוי הבסיסי הרחב, ניתן לרכוש הרחבות לפעילויות מגוונות כמו ספורט אתגרי וסקי שיכולות לכסות את הפן הרפואי וגם את הציוד האישי של הנוסע. רכישה של פוליסה המותאמת לטיול תאפשר לנוסע להנות מהפעילויות בראש שקט.

 

ביטוח נסיעות: השקעה שמאפשרת טיול מוצלח

נוסעים רבים רואים בביטוח הנסיעות "בזבוז כסף" שמונע מהם להשקיע בטיול, אך בעצם הביטוח הוא הדבר אשר מאפשר את הטיול, שכן בלי כיסוי כל יציאה לחו"ל תהיה בגדר חוסר אחריות. חשוב לכל נוסע להבין מה הסיכונים שיפגוש בטיול, מאיבוד מזוודה ועד חילוץ משיטפון, ולרכוש פוליסה מותאמת מחברה אשר תוכל לגבות אותו ברגע האמת עם שירות מהיר ויעיל, גם אם אין עליו כסף או כרטיס אשראי.

 

 

לב כרטיס ורופא

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מתנות יודאיקה
כללי
5 רעיונות למתנות יודאיקה מקוריות לכל המשפחה

יודאיקה היא שם כולל שניתן לכל החפצים שקשורים ליהדות ולדת היהודית. חפצי יודאיקה נמצאים בשימוש של העם היהודי כבר מעל לאלפיים שנה, וגם כיום אנשים רבים משתמשים בפרטי יודאיקה רבים

חברה
ייעוץ עסקי
מי מתמחה בדיני עבודה בחו"ל

בשוק הגלובלי של ימינו אין זה סוד שאם אתם רוצים שהחברה שלכם תישאר רלבנטית עליה להשתלב בזירה הבינלאומית. אחד הנושאים החשובים ביותר לתת עליהם את הדעת בעת התרחבות החברה ופתיחה