דירה להשקעה – מה התהליך לפני בחירתה

כיום עולם ההשקעות הוא עולם מוזר וזאת מכיוון שהריבית בשוק היא אפסית.

כך אפשר לראות כי השקעה בבנק היא לא כדאית וזה לא האפיק היחיד שלא כדאי להשקיע בו.

האם
אל תצאו פראיירים!

ל-78% מהאנשים מגיעים החזרי מס בגובה של 7,000₪ בממוצע.
מלאו את הטופס הזה עכשיו ובדקו אם מגיע לכם החזר מס!

גם השקעה בבורסה היא מאוד מסוכנת ולא כדאית וזאת עקב הסיכון העצום שכרוך בהשקעה בבורסה.

לכן עולה השאלה איפה הכי כדאי להשקיע בשוק הקשה של 2021? התשובה היא שההשקעה החכמה ביותר שיש היא השקעה בנדל"ן.

נדל"ן מניב את התשואות הגבוהות ביותר שיש ולכן כל כך כדאי להשקיע בנכס.

עליכם לדעת כי שוק הדיור טומן בחובו הרבה יותר הזדמנויות מאשר שוק הנדל"ן המניב או שוק המשרדים ולכן דירה להשקעה היא אופציה כל כך איכותית וטובה.

כיום אפשר להרוויח גם משכירות של הדירה וגם מעליית השווי שלה עשרות ומאות אלפי שקלים ולכן דירות להשקעה הן האופציה הטובה ביותר שיש להשקעות.

 

מדוע אסור לקנות דירה ללא ייעוץ מקצועי?

עליכם להבין כי קניית דירה זה לא משחק ילדים ויש הרבה מאוד דברים שאנו צריכים לתת עליהם את הדעת לפני הקנייה. זכרו כי קניית הדירה היא ההשקעה הגדולה ביותר שתעשו בחיים וזה אומר שאתם צריכים לקנות דירה רק עם יועץ מקצועי. היועץ הטוב ביותר שיכול לסייע לכם הוא יועץ נדל"ן אשר המומחיות שלו היא השקעה בנדל"ן. על רקע זה אנו חייבים לציין כי כדאי לקבל המלצות על היועץ לפני שאתם קונים ממנו דירה וכך להבטיח כי הייעוץ שלו יהיה ברמה הגבוהה ביותר. זכרו כי יועץ טוב שווה עשרות ומאות אלפי שקלים בקניית דירה מעולה ולכן כל כך כדאי לפנות אליו.

 

שימו לב למיקום של הדירה לפני שאתם קונים אותה

עליכם להבין כי יש הרבה מאוד דברים המשפיעים על הקנייה שלכם של דירה להשקעה ועליכם לעשות הכול בכדי לחשוב על הפרמטרים של הדירה שאת קונים. על רקע זה אנו חייבים לציין כי אתם צריכים לשים לב למיקום של הדירה. עליכם להבין כי המיקום משפיע מאוד על הקנייה שלכם ואתם צריכים לעשות הכול בכדי לבחור דירה עם המיקום הטוב ביותר. על רקע זה אנו חייבים לציין כי יועץ נדל"ן איכותי ייעץ לכם בנוגע למיקום של הדירה ויעזור לכם לבחור דירה עם המיקום הטוב ביותר. כאשר אתם מסתכלים על מיקום הדירה אתם צריכים לשים לב לתשתיות שיש באזור כמו כבישים ותחבורה ציבורית וכך תקנו את הדירה אשר שווה את ההשקעה שלכם.

 

שימו לב לתקציב שלכם

עוד נקודה שאתם חייבים לקחת בחשבון היא העובדה שאתם צריכים לשים לב לתקציב שלכם. התקציב הוא למעשה מה שיקבע איזה דירה תקנו והאם תקנו דירה טובה להשקעה או שמא שירה פחות טובה שלאורך זמן תניב תשואה יותר נמוכה ועל כך יש לתת את הדעת.

 

לחיצת יד

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ביטוח רכבי יוקרה ראשית
ביטוחים
האם יש הבדל בביטוח כשמדובר ברכב יוקרה?

מי מאיתנו לא חולם להיות בעליו של רכב יוקרה?! מהרגע בו התחלנו ללמוד נהיגה וגם כשאנו כבר נהגים מנוסים שנוסעים מדי יום בכבישי הארץ, אנו מפנטזים על נהיגה ברכב מפואר

מטבעות ושעון
הלוואות
למה מומלץ לבצע איחוד הלוואות

אחד האתגרים המרכזיים ביותר בסדר היום המודרני הוא ניהול המצב הכלכלי. במקרים רבים, נדרשת עזרה חיצונית בדמות הלוואה, המונעת נזק מיידי. האם אל תצאו פראיירים! ל-78% מהאנשים מגיעים החזרי מס