מי מתמחה בדיני עבודה בחו"ל

בשוק הגלובלי של ימינו אין זה סוד שאם אתם רוצים שהחברה שלכם תישאר רלבנטית עליה להשתלב בזירה הבינלאומית. אחד הנושאים החשובים ביותר לתת עליהם את הדעת בעת התרחבות החברה ופתיחה של סניפים מקומיים במדינות זרות הוא נושא דיני העבודה. מדוע תחום זה הוא כה מהותי וכיצד ניתן להתמודד עם אתגר חשוב זה בצורה האופטימלית. הכתבה הבאה תשפוך אור על הדברים.

 

החשיבות של שכירת מומחה לדיני עבודה בחו"ל

ישנן שלושה סיבות עיקריות שבגינן שכירה של מומחה לדיני עבודה בחו"ל אינה בגדר אפשרות אלא בגדר חובה של ממש:

 

מניעת הפסדים כספיים מיותרים

ידוע לכל שההוצאות הגדולות ביותר של כל עסק מצליח הן ההוצאות על כוח העבודה שכן לעיתים לעובדים יש לשלם בנוסף למשכורת גם על נסיעות, ביטוח בריאות הפרשות לקרן פנסיה ועוד. כל ההוצאות הללו מצטברות לסכומים גדולים במיוחד ועל כן בתחום זה אין שום מקום לטעויות מיותרות ומומחה בדיני העבודה המקומיים ידע להדריך אותכם בנוגע למחויבויות שלכם כלפי העובדים ולעדכן אותכם על כל שינוי שחל בחוקים המקומיים של דיני העבודה.

 

הימנעות מסנקציות, קנסות ותביעות אזרחיות

אי ידיעת החוק אינה פוטרת את עושה העבירה מעונש והסנקציות שמדינות מפעילות כנגד חברות שעברו על דיני העבודה המקומיים הן קשות במיוחד. נוסף לכך גם העובדים עצמם יכולים לתבוע את החברות בתביעה אזרחית ועל כן חשוב לשכור את שירותיו של מומחה אשר יסייע לכם לנווט את דרכם ולהימנע מקנסות תביעות, שלילת היתרי עבודה ועוד..

 

שמירת המוניטין של החברה

בין אם הרשתות החברתיות גרמו למודעות חברתית גבוהה יותר ובין אם שני התופעות האלו נסקו במקביל במקריות גדולה, המחיר של חברה אשר לא שומרת על כללי המשחק יהיה גבוה מאשר מה שיידרש ממנה לשלם בערכאות המשפטיות. אי ציות לחוקי העבודה המקומיים עשויה להוביל לפרסום רע של החברה ולגרום לפגיעה קשה במוניטין שלה ובאופן בלתי נמנע, גם בהכנסות ובאפשרויות העסקיות אשר יעמדו לרשותה.

 

היכן כדאי לשכור מומחה לדיני עבודה בחו"ל

יש דמיון מסוים בין דיני העבודה במדינות העולם השונות, במרביתן נמצא הגבלה של מספר שעות העבודה היומיות, שכר בסיס מינימלי, חובה לשמור על רווחתם ובריאותם של העובדים ועוד. יחד עם זאת השוני בין חוקי העבודה בין מדינה למדינה מחייבת שתשכרו מומחה אשר מכיר היטב את השוק המקומי של המדינה אליה אתם מבקשים להתרחב.

הצורך במומחה מקומי בכל מינה עלולה ליצור סרבול מסוים שכן עבוה עם כל כך הרבה גורמים שונים אינה תמיד נוחה. כמו כן, תהליך האיתור של מומחה מקומי בדיני עבודה בכל מדינה דורשת השקעה של זמן ומשאבים. הפתרון לבעיה זאת היא שכירת חברה גלובלית המתמחה בדיני עבודה ומעסיקה מומחים רבים המתמחים במדינות שונות

כאשר חברה מתרחבת, שכירת מומחה מקומי בדיני עבודה היא בגדר חובה. בשל הצורך בגורמים מקצועיים בספר מדינות שונות מומלץ לשכור חברה בינלאומית המתמחה בדיני עבודה ותוכל לספק לחברה שלכם פתרונות רבים בכתובת אחת. לפרטים נוספים כנסו לאתר : adecco.co.il.

 

דיני עבודה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שקע חשמל
השבחת נכסים
האם טיפול בחשמל הבית יעלה את ערך הנכס

אתם חושבים לנסות למכור את הבית שלכם בקרוב אך לא לגמרי בטוחים איך לעשות את זה? רוצים לנסות לעשות הכול כדי להעלות את ערך הנכס? אם כך, הגיע הזמן שתדעו:

קניית נכס
נדל"ן
האם משתלם להשקיע בנדל"ן בתקופת הקורונה?

אי הודאות שהקורונה הביאה עמה ודאי השפיעה על משקיעים רבים מלהעביר את הכסף שלהם לאפיקי השקעה כדוגמת שוק ההון. אך מה לגבי נדל"ן? האם בעצם זה הזמן לקנות נכס? השקעות

שיפוץ בית
כללי
פינוי בינוי ב-2020

בשנים האחרונות אנחנו שומעים על עוד ועוד מקומות שבהם מתבצעים פרויקטים של פינוי בינוי. לכן ברור מדוע גם אתם התחלתם להתעניין באפשרות הזאת, כי מי לא היה רוצה להגדיל את