4 דברים שאתם חייבים בעסק שלכם

בין אם אתם עסק מתחיל, עסק קיים או בין אם עסק בהתרחבות, תרצו בוודאי לרכוש מכשור בטכנולוגיה מתקדמת, שישמש אתכם לקידום המכירות והשירותים שאתם מעניקים.

קבלו 4 דברים שאתם חייבים בעסק שלכם.

האם
אל תצאו פראיירים!

ל-78% מהאנשים מגיעים החזרי מס בגובה של 7,000₪ בממוצע.
מלאו את הטופס הזה עכשיו ובדקו אם מגיע לכם החזר מס!

 

1 – מדפסת מדבקות ברקוד

כאשר מדובר על מיכון משרדי העסק חייב להתארגן מבחינת ציוד שישמש אותו. למשל, כל עסק חייב שתהיה לו מדפסת מדבקות ברקוד לפעילות שוטפת של העסק. באמצעות המדפסת ניתן להפיק מדבקות ברקוד איכותיות אותן ניתן לסרוק ולקבל מידע ונתונים על המוצר או השירות. כאשר אתם מוציאים מדבקה כזו ללקוח, הוא יכול בצורה קלה ומהירה לסרוק את הברקוד באמצעות אפליקציה ולמצוא את הנתונים שהוא מחפש או קישורים שיפנו אותו למידע הרלוונטי. עסקים שונים משתמשים במדבקות גם כדי לשמור על סדר וארגון של המוצרים שלהם, כקבלות ללקוחות ולספקים, כדי לגבות מידע וכד'. בין אם אתם עורכי דין שצריכים לאגד ולסדר מסמכים, תיקיות וקלסרים ובין אם אתם בעלי חנויות שצריכים להפיק חשבוניות דיגיטליות, זוהי המדפסת המתאימה ביותר עבורכם.

 

2 – מכונת צילום ברזולוציה גבוהה

ציוד לעסקים צריך לכלול בתוכו גם מכונות צילום איכותיות על מנת שתהיה אפשרות לצלם מסמכים של לקוחות, תעודות זהות, קבלות, חוזים וכד'. לקוחות הזקוקים להעתקים לא יצטרכו להתרוצץ והעסק לא יצטרך לרדוף אחריהם כדי שיספקו העתק כי המכונה תפיק אותו באופן מיידי. דוגמה נוספת היא קבלת עובדים. כאשר עובדים חדשים צריכים להביא מסמכים מקוריים ניתן לצלם אותם במהירות ובנוסף להפיק להם חוברת עם התנהלות העסק או התקנון שלו, אנשי קשר רלוונטיים ועוד. צריכים חומרים לימי עיון או השתלמויות לעובדים? תוכלו לצלם להם את החומרים משני צדי הדף ולחסוך בדפים. חשוב שאיכות ההדפסה תהיה ברזולוציה גבוהה, בצבע והדפים תמיד יישאו את הלוגו של העסק. ישנן מכונות רב תכליתיות שמספקות את כל המיכון של העסק ומשמשות לא רק כמכונות צילום אלא גם כמדפסות, מכשירים סורקים, מכשירי פקס ועוד.

 

3 – קופה רושמת ממוחשבת

קופה רושמת ממוחשבת יעילה לבתי עסק רבים כי ניתן לחשב באמצעותה בקלות רבה הוצאות והכנסות של העסק, תזרים המזומנים, חישובי מס שונים, חישובים ביטוחיים, ניהול כוח האדם בעסק, שעון נוכחות לעובדים, הפקת דוחות ללקוחות וספקים, ריכוז נתונים ועוד. כל הנתונים בקופה הרושמת הממוחשבת מגובים בענן וממלאים פונקציות חשובות לניהול ולקידום המכירות של העסק. גם עסק העובד עם רשימות מלאי, מחירונים וכד' יפיק מהן תועלת רבה.

 

4 – ציוד משרדי

עם כל הטכנולוגיה המתקדמת עסק צריך גם לרכוש ציוד משרדי לפעילות יום יומית שוטפת שעדיין לא נס לחו. מדובר על כלי כתיבה, דפים איכותיים, מדבקות, שדכנים, סלוטייפ, מהדקים, מכונת ספירלה לאיגוד חוברת מסמכים, מכשיר למינציה לשמירת מסמכים מנוילנים, קלסרים, תיקיות וכד'. לסיכום, היעזרו במיכון טכנולוגי מתוחכם אך על תוותרו גם על הדברים הקטנים.

 

מכשיר חשמלי

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
לוח ראשי
בעלי מקצוע
האם טיפול בחשמל הבית יעלה את ערך הנכס?

עוברים דירה? עובדים בנדל"ן, או משקיעים בדירות? הכתבה הזו בדיוק בשבילכם. מה חשוב לדעת לפני מכירה של נכס? אילו דברים מהווים מקפצה משמעותית במחיר? והאם יש דברים שניתן לעשות כדי

יד והורים עם ילדים
ביטוחים
ביטוח פספורטקארד – פתרון מושלם למטיילים

טסים לטייל בחו"ל ומתלבטים איזה ביטוח לרכוש? הכירו את הפספורטקארד – פתרון מושלם לטסים לחו"ל ובייחוד למטיילים   כמה אתם משלמים על הביטוחים שלכם? כנראה שיותר מידי! כמה אתם משלמים

סגירת עסקה
טיפים פיננסים
המדריך המלא למשקיע המתחיל בחו"ל

להיות בעל נכס בחו"ל יכול להיות עילה לבקשת אזרחות או מעמד של תושב במדינה בה השקעת בנדל"ן. יכול להיות שתרצו להשקיע בנדל"ן בחו"ל מסיבות הקשורות למיסים מופחתים או אפילו מהסיבה