ביטוח פספורטקארד – פתרון מושלם למטיילים

טסים לטייל בחו"ל ומתלבטים איזה ביטוח לרכוש? הכירו את הפספורטקארד – פתרון מושלם לטסים לחו"ל ובייחוד למטיילים

 

כמה אתם משלמים על הביטוחים שלכם?
כנראה שיותר מידי!
כמה אתם משלמים על הביטוחים שלכם?
כנראה שיותר מידי!
* התחייבות להוזלת התשלומים בעד 50% *

ביטוח פספורטקארד

ישנו מגוון רחב של חברות ביטוח בישראל אך כאשר מדובר ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, מבין כל חברות הביטוח הקיימות בישראל, בולטת חברת פספורטקארד. הייחודיות שלה טמונה בכרטיס המגנטי שמקבל המבוטח מהחברה (איסוף בנתב"ג) כבר מהרכישה הראשונה, ונשמר להמשך החיים למען נסיעות וביטוחים שיקרו בעתיד.

 

לא תצטרכו להוציא כסף מהכיס

אם אתם אכן מטיילים היכן שהוא ברחבי הגלובוס, כנראה שהכסף איתו יצאתם לטיול נחסך לאחר עבודה קשה והוא כנראה מספיק כמעט בול לשהייה שתכננתם. סביר גם להניח, כי מעבר לסכום הזה, אין לכם יותר מדי מה לבזבז. אך מה קורה כאשר אתם נדרשים לשלם בעבור מקרה רפואי או איבוד כבודה עשרות אלפי שקלים שפשוט אין לכם מאיפה להביא? ביטוח פספורטקארד נותן את המענה המושלם עבור מקרים מסוג זה.

 

היכרו את כרטיס הפספורטקארד

הרעיון מאחורי הכרטיס – תשלום ישיר, בכל מקרה שמתעורר ודורש מכם לשלם כסף עבורו, בתנאי כמובן שהוא מבוטח במסגרת הפוליסה שרכשתם, אתם יכולים להעביר את הכרטיס בדומה להעברת כרטיס אשראי ולשלם. כך אתם לא זקוקים להוציא מהכסף שלכם ולדרוש את ההחזר אחר כך. נחסך לכם כל הליך התביעה ולא תצטרכו לדאוג מכך שאין לכם מספיק כסף בחשבון הבנק לכיסוי עלות זאת.

 

לא תצטרכו קליטה

עוד יתרון חשוב אשר הכרטיס מביא עמו הוא היער הצורך בקליטה בכל רגע נתון או אפילו ביכולת לתקשר עם ישראל. לא תמיד הטלפון שלכם, או חבילת הגלישה והתקשורת שרכשתם מאפשרת לכם ליצור קשר עם ישראל, ובמקרים רפואיים זאת בהחלט עשויה להיות בעיה. לאור העובדה כי הכרטיס עליכם, תוכלו לדחות את ההתקשרות עם החברה ולבצע את התשלום. כאשר תמצאו במקום בטוח ונגיש יותר, תוכלו להעמיק את התקשורת עם חברת הביטוח ולטפל במצב.

 

לא תצטרכו להתאים לזמני ישראל

ביטוח פספורטקארד מציע שירות 24\7 בשפה העברית לכל דורש – על מנת לקצר זמן זהות, להאריך או להתייעץ בנוגע למצב רפואי. מתוך הנחה כי תטיילו בחלקים שונים לגמרי של העולם, שירות מסביב לשעות חשוב מאוד כך שיתאים לזמנים בהם אתם ערים, ולא ישראל. זאת נכון גם עבור ימי שבת שאינם ימי מנוחה בחו"ל ומועדים נוספים.

מומלץ מאוד לצעירים, וגם למבוגרים, אשר נוסעים לטייל ברחבי העולם לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל ובפרט, ביטוח פספורטקארד. כרטיס הביטוח מביא עמו יתרונות גדולים על פני חברות ביטוח אחרות מה שהופך את הביטוח הזה לכל כך נפוץ. הנגישות של הביטוח, מעין תחושה שהחברה תמיד אתכם בכרטיס, והיעדר הצורך בהשתתפות עצמית או גיוס כספים למטרת תשלום מידי, מקלים את הטיול ומסייעים לכם לטוס בראש שקט.

 

משפחה מבוטחת

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מימון משכנתא בעזרת נדלן
משכנתאות
מימון משכנתא בעזרת השקעה בנדל"ן

ישראלים רבים נאנקים במאבקם לשלם בהצלחה את תשלום המשכנתא אותה לקחו כדי לרכוש דירה שנייה או ראשונה. רוב האנשים מתמודדים עם הקושי הזה במשך חלק ניכר מחייהם ותוהים האם יש

סקים
מיסים
על ההבדלים בין החזר מס חיובי ושלילי

רבים מהאזרחים, במודע או שלא במודע, זכאיים להטבות מס. ישנן כל כך הרבה סיבות ותקנות שמעוגנות בחוק ומזכות עובד בישראל בנקודות זיכוי, לא כולן מוכרות. לאור העובדה שרבים מגלים בדיעבד

חתימה על חוזה
משכנתאות
מחזור משכנתא – איך תעשו את זה נכון

מחזור משכנתא הינו הליך אשר הלווה מבצע, על מנת לשפר את תנאי המשכנתא ולהתאימה לתנאי חייו ולמצב השוק, אשר משתנים במרוצת השנים. על מנת לבצע הליך זה, ישנם מספר פרמטרים