ביטוח פספורטקארד – פתרון מושלם למטיילים

טסים לטייל בחו"ל ומתלבטים איזה ביטוח לרכוש? הכירו את הפספורטקארד – פתרון מושלם לטסים לחו"ל ובייחוד למטיילים

 

ביטוח פספורטקארד

ישנו מגוון רחב של חברות ביטוח בישראל אך כאשר מדובר ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, מבין כל חברות הביטוח הקיימות בישראל, בולטת חברת פספורטקארד. הייחודיות שלה טמונה בכרטיס המגנטי שמקבל המבוטח מהחברה (איסוף בנתב"ג) כבר מהרכישה הראשונה, ונשמר להמשך החיים למען נסיעות וביטוחים שיקרו בעתיד.

 

לא תצטרכו להוציא כסף מהכיס

אם אתם אכן מטיילים היכן שהוא ברחבי הגלובוס, כנראה שהכסף איתו יצאתם לטיול נחסך לאחר עבודה קשה והוא כנראה מספיק כמעט בול לשהייה שתכננתם. סביר גם להניח, כי מעבר לסכום הזה, אין לכם יותר מדי מה לבזבז. אך מה קורה כאשר אתם נדרשים לשלם בעבור מקרה רפואי או איבוד כבודה עשרות אלפי שקלים שפשוט אין לכם מאיפה להביא? ביטוח פספורטקארד נותן את המענה המושלם עבור מקרים מסוג זה.

 

היכרו את כרטיס הפספורטקארד

הרעיון מאחורי הכרטיס – תשלום ישיר, בכל מקרה שמתעורר ודורש מכם לשלם כסף עבורו, בתנאי כמובן שהוא מבוטח במסגרת הפוליסה שרכשתם, אתם יכולים להעביר את הכרטיס בדומה להעברת כרטיס אשראי ולשלם. כך אתם לא זקוקים להוציא מהכסף שלכם ולדרוש את ההחזר אחר כך. נחסך לכם כל הליך התביעה ולא תצטרכו לדאוג מכך שאין לכם מספיק כסף בחשבון הבנק לכיסוי עלות זאת.

 

לא תצטרכו קליטה

עוד יתרון חשוב אשר הכרטיס מביא עמו הוא היער הצורך בקליטה בכל רגע נתון או אפילו ביכולת לתקשר עם ישראל. לא תמיד הטלפון שלכם, או חבילת הגלישה והתקשורת שרכשתם מאפשרת לכם ליצור קשר עם ישראל, ובמקרים רפואיים זאת בהחלט עשויה להיות בעיה. לאור העובדה כי הכרטיס עליכם, תוכלו לדחות את ההתקשרות עם החברה ולבצע את התשלום. כאשר תמצאו במקום בטוח ונגיש יותר, תוכלו להעמיק את התקשורת עם חברת הביטוח ולטפל במצב.

 

לא תצטרכו להתאים לזמני ישראל

ביטוח פספורטקארד מציע שירות 24\7 בשפה העברית לכל דורש – על מנת לקצר זמן זהות, להאריך או להתייעץ בנוגע למצב רפואי. מתוך הנחה כי תטיילו בחלקים שונים לגמרי של העולם, שירות מסביב לשעות חשוב מאוד כך שיתאים לזמנים בהם אתם ערים, ולא ישראל. זאת נכון גם עבור ימי שבת שאינם ימי מנוחה בחו"ל ומועדים נוספים.

מומלץ מאוד לצעירים, וגם למבוגרים, אשר נוסעים לטייל ברחבי העולם לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל ובפרט, ביטוח פספורטקארד. כרטיס הביטוח מביא עמו יתרונות גדולים על פני חברות ביטוח אחרות מה שהופך את הביטוח הזה לכל כך נפוץ. הנגישות של הביטוח, מעין תחושה שהחברה תמיד אתכם בכרטיס, והיעדר הצורך בהשתתפות עצמית או גיוס כספים למטרת תשלום מידי, מקלים את הטיול ומסייעים לכם לטוס בראש שקט.

 

משפחה מבוטחת

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מס הכנסה החזרים
כללי
החזרי מס – מדוע זה מגיע לכם?

נדמה לכם ששמעתם לאחרונה על הרבה אנשים שקיבלו החזרי מס? רוצים לבדוק האם גם לכם זה מגיע? מעוניינים לראות על איזה סכומים מדובר והאם כדאי לכם להתעקש בנושא? אם כך,

ביטוחים
ביטוח מבנה – מקרים שאנשים לא עשו ביטוח

עולם הביטוח בישראל הוא אינסופי ולכן לא פעם נוצרת אצלנו התחושה שחברות הביטוח השונות פשוט מנסות לגרום לנו לעשות את כל הביטוחים האפשריים. עם זאת, בפועל זה לא מדויק, והאמת

קופה
עסקים
4 דברים שאתם חייבים בעסק שלכם

בין אם אתם עסק מתחיל, עסק קיים או בין אם עסק בהתרחבות, תרצו בוודאי לרכוש מכשור בטכנולוגיה מתקדמת, שישמש אתכם לקידום המכירות והשירותים שאתם מעניקים. קבלו 4 דברים שאתם חייבים