ביטוח בית משותף – יתרונות וחסרונות

חושבים על ביטוח בית משותף ולא יודעים במה לבחור ואם בכלל? קבלו סיכום של כל המעלות והחסרונות של ביטוח בית משותף – כך תהיה לכם בהירות ושקיפות על הנושא ותוכלו לבצע בחירה מושכלת ונכונה בהקשר של ביטוח הבית המשותף שלכם.

 

כמה אתם משלמים על הביטוחים שלכם?
כנראה שיותר מידי!
כמה אתם משלמים על הביטוחים שלכם?
כנראה שיותר מידי!
* התחייבות להוזלת התשלומים בעד 50% *

מה זה בכלל ביטוח בית משותף

ביטוח בית משותף, הוא ביטוח אשר מתאים לבניינים, בתים או מבנים מרובי דיירים. בשונה מביטוח הבית שלכם שמכסה רק את פנים הבית, ביטוח בית משותף מכסה את כל הבניין, גם במקרים בהם נגרמים נזקים מערכתיים אשר לא כלולים בביטוח הבית הפרטי או בשטח הבית הפרטי שלכם, כמו לדוגמא: נזקים בחדר המדרגות, המעלית, המקלט, החצר, הלובי ובגינה של הבניין.

ביטוח בתים משותפים

ביטוח בית משותף – יתרונות

ביטוח בית משותף, מאפשר לכם להתמודד מתוך חיסכון מקסימלי, בכל מקרה בו חלילה מתרחשים נזקים בתוך הבניין אשר דורשים עלויות מוגברות ושיפוצים שעולים הון. מי שאחראי על תיקון הנזקים היא חברת הביטוח ולא הדיירים עצמם, וכך נחסך הון רב מן הדיירים אשר יכולים להנות מהתיקון או השיפוץ מבלי שהם ייאלצו לשלם עליו מכיסם הפרטי.

 

יתרונות נוספים לביטוח בית משותף

הידעתם, כי אם חלילה נפצע אי מי במהלך שהייתו בבניין שלכם, הוא יכול לתבוע את דיירי הבניין על פיצויים בגובה מכובד למדי עקב הנזק שנגרם לו? אם גם אתם מעוניינים לחסוך את ההוצאה המיותרת הזו, בחרו בביטוח בית משותף אשר כולל את הכיסוי של נזקי גוף, חבות מעסיקים וצד ג' וכך תוכלו להיות רגועים שלא משנה מה קורה – אתם לא נדרשים לשאת בעלויות.

 

ביטוח בית משותף, יתרונות שלא חשבתם עליהם

במקרה בו חלילה נגרם נזק קטן או גדול בבניין, ומי שנדרש לשאת בעלויות הם הדיירים של הבניין המשותף. הדבר עלול לגרור למריבת שכנים ולוויכוחים אינסופיים, כמו אלה שנוצרים באופן אוטומטי כאשר אי מי נדרש להוציא מכיסו סכום מכובד. בעזרת הביטוח בית משותף, אתם לא רק חוסכים כסף, אלא גם שומרים על יחסי שכנות תקינים ומעולים לאורך זמן ומאפשרים קשרים קרובים מבלי העול המציק של דרישות כספיות גבוהות.

 

ביטוח בית משותף – חסרונות

כמו כל דבר בעולם, גם ביטוח בית משותף כולל עימו חסרונות. אחד החסרונות הבולטים של ביטוח בית משותף הוא היקף הכיסוי. לא רבים יודעים, אבל חובה לברר טרם ביצוע ביטוח הבית המשותף מה כולל הביטוח – כדי לא לגלות ששילמתם מידי חודש סכום רציני, אך התרחיש שפקד את הבניין שלכם אינו נכלל בביטוח הביתה משותף ואין מי שנושא בעלות במקומכם, למרות ששילמתם מידי חודש לחברת הביטוח עבור ביטוח בית משותף.

 

לסיכום

ביטוח בית משותף כולל בתוכו יתרונות וגם חסרונות, אך את החסרונות ניתן למנוע על ידי בירור מקיף עם חברת הביטוח, על היקף הכיסוי של ביטוח הבית המשותף על פי התרחישים השונים.

ביטוח דירה משותף

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מטבעות ושעון
הלוואות
למה מומלץ לבצע איחוד הלוואות

אחד האתגרים המרכזיים ביותר בסדר היום המודרני הוא ניהול המצב הכלכלי. במקרים רבים, נדרשת עזרה חיצונית בדמות הלוואה, המונעת נזק מיידי. אך מה עושים כאשר הלוואה גוררת הלוואה, ובלי לשים

הלוואה בנקאית ראשית
הלוואות
המדריך המלא להלוואה חוץ בנקאית

כמעט כל אחד זקוק להלוואה לפעמים. בין אם מדובר במשכנתא, הלוואה עבור פתיחת עסק חדש או סגירת המינוס – פעמים רבות ישנן הוצאות שההכנסה החודשית פשוט לא מספיקה לכסות וצריך

איש תחזוקה
כללי
איתור נזילות בבניין משותף – מהו החלק שלך?

נזילה בבית משותף היא עניין מורכב ומסובך שמחייב פתרונות מיידים ומהירים על מנת שהנזילה לא תתפתח ותגרום לנזקים ולהוצאות כספיות גבוהות של הדיירים. לשם כך, ברגע שמזהים את הנזילה מזמינים

יועץ נדלן
נדל"ן
חשיבותו העצומה של יועץ הנדל"ן 

בימים האחרונים אנו שומעים על עלייה במקרי הנוכלות שאירעו לזוגות צעירים מרחבי הארץ. אותם אנשים ביצעו רכישות מבלי להסתייע בשירותיו של יועץ נדל"ן והם נפלו בפח שנטמן להם על ידי