איפה אפשר למצוא עורך דין ביטוחי מומלץ?

תביעות ביטוח הן עניין קריטי וחשוב עבור רבים מאזרחי ישראל. מבוטחים שעברו פגיעות בעבודה, ממחלות או מכל סיבה אחרת, זקוקים לכספי הביטוח כדי להצליח להתנהל בצורה הטובה ביותר שיוכלו, לאור מגבלתם. כדי להצליח בתביעות אלו, על התובעים להיות מיוצגים על ידי עורכי הדין הטובים ביותר. היכן ניתן למצוא עורכי דין שכאלו?

 

תביעות ביטוח

תביעות ביטוח מוגשות כנגד שני גורמים – חברות הביטוח הפרטיות שלכם, או המוסד לביטוח לאומי. ישנם מנגנונים משותפים לתביעת חברת ביטוח פרטית ולתביעת ביטוח לאומי. עם זאת, נדון בכל אחת מהן בנפרד כדי להדגיש את המאפיינים הייחודיים לה.

תביעת ביטוח לאומי

תביעת ביטוח לאומי

מרבית אזרחי ישראל נדרשים לשלם דמי ביטוח לאומי ובכך הופכים למבוטחי הביטוח הלאומי. ביום פקודה, המבוטחים יוכלו לתבוע את המוסד לביטוח לאומי ולקבל כספי פיצוי. ייתכנו תביעות רבות כנגד המוסד לביטוח לאומי. עם זאת, ניתן למנות מספר תביעות עיקריות, ואלו הן – תביעת נכות כללית, תביעת דמי פגיעה ותביעת נכות מעבודה.

בשלוש התביעות הללו, התובע יבקש פיצוי בגין נזק שנגרם לו. בתביעת נכות, מעבודה או כללית, התובע יצטרך לעמוד בפני ועדה רפואית מטעם הביטוח הלאומי. הועדה תבחן את מצבו הרפואי של התובע ותקבע את דרגת הנכות שלו. ככל שדרגת הנכות עומדת ברף הנדרש, התובע יזכה לפיצוי בדמות קצבה חודשית או פיצוי חד פעמי.

תביעות דמי פגיעה הינן תביעות פשוטות יותר, במסגרתן נפגע עבודה תובע השבה כספית עבור הימים בהם נעדר מעבודתו ועבור הוצאותיו הרפואיות. בתביעות אלו הנתבע לא יעמוד בפני הועדה הרפואית והתביעה תתקבל או תידחה על סמך כתב התביעה ועל סמך הראיות שצורפו לכתב התביעה.

הצלחת תביעות ביטוח לאומי תלויות באיכות כתב התביעה ובהצגה נכונה של העובדות בפני הועדה הרפואית. תובע אשר אינו מיוצג, יתקשה לעשות זאת כמו שצריך וקיים חשש מהותי כי תביעתו תידחה. מנגד, כאש התובע מלווה על ידי עורך דין ומיוצג על ידו בפני הועדה, סיכויי קבלת התביעה גבוהים במיוחד.

תביעות ביטוח פרטי

תביעות ביטוח פרטי

תביעת ביטוח פרטי המצריכה ייצוג משפטי, היא תביעת ביטוח סיעודי. פוליסת הביטוח הסיעודי מגדירה תנאים אשר בהתקיימם המבוטח יזכה לפיצוי, תמידי או לפרק זמן מסוים, הכל כקבוע בפוליסה. גם כאן, נדרשת הגשת כתב תביעה ועמידה בפני נציג של חברת הביטוח. בדומה לתביעות הביטוח הלאומי, גם כאן כדי לנצח בתביעה, רצוי להיות מיוצגים על ידי עורך דין.

 

מציאת עורך דין ביטוחי

נוכחנו לדעת, אם כן, כי רצוי בהחלט להיות מיוצגים על ידי עורך הדין הטוב ביותר שיש בנמצא בתביעות ביטוח. היכן נוכל למצוא עורך דין שכזה? אנו נמליץ לכם על פורום https://www.lawyer-reviews.co.il בו תוכלו למצוא המלצות וביקורות על עורכי דין מעולם הביטוח ולבחור את הייצוג הטוב ביותר.

 

לסיכום

לסיכום, חשוב להגיע מיוצגים לתביעות ביטוח. בקרו באתר Lawyer Reviews למציאת עורכי הדין הטובים בתחום.

פטיש

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
יותר פשוט ראשית
כללי
החזרי מס – זה הרבה יותר פשוט ממה שחשבתם

אתם שייכים לאותם האנשים ששומעים את המילה "מיסים" ולא ברור לכם מאיפה להתחיל להתמודד עם העניין? כל מה שמטריד אתכם זה שלא תהיו חייבים כספים לרשויות המיסים כי אתם חוששים

איך מחליטים על גובה החזר ההלוואה?

ההחזר ההלוואה תלוי בכמה גורמים, ראשית לכמה חודשים אתם מעוניינים לחלק את ההלוואה, כאמור, ככל שמשך ההלוואה יתארך סכום ההחזר החודשי יקטן. פריסת הלוואה לתקופה ארוכה אמנם מאפשרת גמישות של

תוכנה
עריכת דין
תמלול הקלטות לבית משפט – האם זו השקעה משתלמת

תמלול הוא למעשה אותה פעולת שיקלוט של קובץ שמע או סאונד לקובץ טקסט כתוב ומסודר. ישנם סוגים שונים של פורמטי תמלול, וזאת בעקבות ובהתאם לצורך הסופי, או למטרתו האישית והפרטית

שעון מטבעות וכסף
משכנתאות
סיבות לבצע משכון לדירה

כשברשותכם יש נכס (חנות /דירה וכו') קיימת עבורכם אופציה למשכן אותו לבנק ובתמורה לכך, תוכלו לקבל משכנתא בשווי של עד 50% מעלות הנכס. פעולה זו נקראת למעשה מינוף נכסים והיא