איך עושים עסקת קומבינציה בצורה נכונה

לאחרונה נדמה שכולם מסביב מדברים על עסקת קומבינציה ללא הפסק. אנו מודים שלמרות שיש לנו היכרות עם התחום, אנחנו לא יודעים בוודאות איך עושים עסקה שכזו באופן הנכון. שכן, מדובר בעניין שמצריך ידע מעמיק. כדי שנוכל לדעת במה מדובר וכדי להעלות את המודעות בתחום זה, יצאנו לבדוק איך עושים עסקת קומבינציה בצורה הנכונה וחזרנו עם כל התשובות. הישארו אתנו ותגלו איך עושים זאת.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי לא כתבנו לבדנו. שכן, לא היה לנו מספיק מידע בשביל לכתוב אותו לבד. לכן, פנינו אל גורמים מוסמכים שליוו אותנו והסבירו לנו באופן מעמיק איך עושים את העסקה המדוברת. נציין בפניכם שהגענו אל הגורמים הללו לאחר שפרסמנו סקר מקיף ברחבי הרשתות החברתיות וביקשנו מאנשים שעוסקים בתחום לפנות אלינו ולספר לנו את כל מה שהם יודעים בנוגע לעסקה המדוברת. קיבלנו לא מעט פניות בנושא. כמה מהן גרמו לנו להבין את הנושא לעומק ולדעת סוף סוף איך עושים את העסקה באופן הנכון ביותר.

 

רגע, מה זה בכלל עסקת קומבינציה?

לפני שנציג בפניכם את המידע המעמיק אודות עסקה מסוג זה, ראוי לציין תחילה את ההגדרה שלה. למקרה שאינכם יודעים, עסקת קומבינציה היא כזו שמתבצעת במסגרת תחום המקרקעין. היא נחשבת לאחת העסקאות הנפוצות ביותר שבאות לידי ביטוי בארץ. היא טומנת בחובה פוטנציאל גבוהה מאוד לרווח, כך שסביר להניח שזו הסיבה שרבים מתעניינים בה ופונים אל חברות של השקעות כמו למשל גביש ייזום והשקעות בשביל לבדוק מידע מעמיק בנושא. עסקה זו היא עסקת חליפין שבמהלכה בעל הקרקע בעצם מוכר את האדמה שלו לקבלן כדי לקבל את שירותי הבנייה שלו. באותו  הזמן, הקבלן מקבל את הקרקע לבנייה ואין לו צורך בהשקעה בהון.

 

איך עושים עסקת קומבינציה בצורה נכונה

כדי לבצע עסקת קומבינציה על הצד הטוב ביותר, צריך לפנות אל המומחים בתחום ולקבל את הליווי שלהם. שכן, מדובר באנשים שמכירים את תחום המקרקעין כמו את כף היד שלהם. הם יוכלו ללוות אתכם ולומר לכם את הפרטים הבאים:

  • מהם הצעדים הנכונים עבורכם
  • האם מדובר בעסקה משתלמת
  • האם מדובר בקבלן מומלץ ועוד

 

חשיבות ביצוע נכון של עסקת קומבינציה

אתם לא רוצים לערוך עסקת קומבינציה באופן הלא נכון, תסמכו עלינו. שכן, אם העסקה תתבצע על הצד הטוב ביותר ותחת תנאים מיטיבים, אתם תוכלו בסופו של דבר ליהנות מתשואה גבוהה עבור כל אחד מהצדדים שלוקחים חלק בעסקה. כך שבעצם, יהיה לכם אפיק השקעה משתלם במיוחד בתור בעלי קרקעות.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת איך עושים עסקת קומבינציה בצורה הנכונה. אנו מאחלים לכם שתבצעו את העסקה המדוברת באופן הנכון ביותר, כדי שתוכלו בסופו של דבר להניב רווחים גבוהים. שיהיה בהצלחה!

זכוכית מגדלת

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הכל על הוצאת היתר בנייה
עריכת דין
הכל על הוצאת היתר בנייה

מגפת הקורונה השפיע באופן נרחב על ישראל, כמו על כל שאר העולם. אחת ההשפעות המרכזיות היא שינויים בהרגלי הצריכה של הישראלי הממוצע. אם האדם הממוצע היה חוסך כמה עשרות אלפי

צילום עיר מהגובה
נדל"ן
נדל"ן בתל אביב

עבור האדם הממוצע אין רכישה משמעותית יותר מרכישת דירה. מדובר בהשקעה כספית גדולה המלווה לרוב בהלוואה הגדולה ביותר שאדם לוקח באופן פרטי אשר תהליך החזרה עשוי לארוך שנים רבות. באזור

מטבעות
טיפים פיננסים
ניהול נכס מניב – המדריך המלא של different

להחזיק ולנהל נכס מניב, כמו דירה או חנות, זאת עבודה קשה. זאת לרוב עבודה צדדית, שמתווספת למטלות היומיום, ולא תמיד יש לכם זמן או כוח להתעסק בה. יש מספר דברים