איך לקבל הלוואה כשהחשבון שלך מוגבל

אנחנו שומעים לא פעם על אנשים שחשבון הבנק שלהם הוגבל מסיבות כאלה ואחרות שזקוקים לכסף זמין בהקדם האפשרי.

אם מצאתם את עצמכם במצב שכזה או שיש לכם מכרים שנמצאים בסיטואציה זו, כדאי שתדעו שנפגשנו עם מומחים בתחום ובדקנו מולם איך אפשר לקבל הלוואה כשחשבון הבנק מוגבל.

רוצים לדעת איך אפשר לעשות זאת? תקראו את השורות הבאות בעיון ותגלו.

 

רקע אודות חשבון בנק מוגבל

רגע לפני שנעמיק בנושא, חשוב להסביר מה זה בעצם "חשבון בנק מוגבל". מדובר במצב שבו הבנק רואה את הלקוח כחסר יכולת כלכלית. כלומר, הוא לא מכניס משכורות או כל הכנסה אחרת אל החשבון, בזמן שההוצאות רק עולות. במצב שכזה, הבנק מכריז על הגבלה בחשבון.

 

כל בנק יכול לבצע הגבלה על חשבון?

כן, כל בנק יכול לבצע הגבלה של חשבון במצב שבו חזרו 10 שיקים בטווח של שנה. ברוב המקרים, אחרי שחוזרים 5 שיקים, על הפקיד לשוחח עם בעל החשבון ולציין בפניו כי במידה ויוחזרו 10 שיקים, הבנק יגביל את חשבונו ללא שום התרעה מוקדמת. ישנם מקרים נוספים שבעקבותיהם חשבון הבנק יכול להפוך למוגבל. להלן המוכרים ביותר:

  • אי עמידה בתשלומי משכנתא
  • אי עמידה בתשלומי הלוואה
  • פתיחת תיק בהוצאה לפועל
  • אי תשלום של הוראת קבע ועוד

אם אתם עומדים באחד או יותר מהמצבים שנכתבו לעיל, או שחזרו בחשבון הבנק שלכם מעל 5 שיקים ואתם חוששים שהחשבון יוגבל בקרוב, כדאי שתדעו שאתם לא עומדים בפני מבוי סתום. כלומר, יש לכם אפשרות לקבל הלוואות למוגבלים בבנק.

 

איך אפשר לקבל הלוואה כשחשבון הבנק מוגבל?

יש חברות שונות שנותנות הלוואה לאנשים שחשבון הבנק שלהם מוגבל. מדובר בהלוואות ייעודיות שמופנות לאנשים שזהו מצבם בבנק. אין זה משנה אם החשבון שלכם הוגבל בעקבות חזקה של שיקים או בגלל שלא עמדתם בהחזר החודשי של המשכנתא או הלוואה שהייתה לכם בחשבון. ברגע שאתם מוגדרים כלקוחות עם חשבון בנק מוגבל, אתם יכולים לפנות לחברות הללו ולבדוק פרטים נוספים לגבי קבלת הלוואה.

 

איך אפשר להיות בטוחים שאתם בוחרים בהלוואה המתאימה לכם ביותר?

אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם בוחרים בהלוואה שמתאימה לכם ושתוכלו בסופו של דבר לעמוד בתנאי הפירעון שלה, אתם צריכים לחשב עם עצמכם את הסכום שתוכלו לעמוד בו. אם אינכם בטוחים לגבי סכום זה, כדאי שתתייעצו עם אנשים שקרובים אליכם ותבררו מהו הסכום הדרוש לכם כדי לחזור ולעמוד על הרגליים. תמיד אפשר גם להתייעץ עם בעלי מקצוע שיבחנו את מצב החשבון שלכם ובהתאם לכך, ימסרו לכם סכום משוער שיאפשר לכם לצאת מהבוץ.

 

לסיכום

אנשים שמוצאים את עצמם עם חשבון בנק מוגבל לא באמת מוגבלים לטווח ארוך, הם יכולים לקבל הלוואה לבעלי חשבונות מוגבלים ולשנות את מצבם בהקדם.

מטבעות

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מטבעות
טיפים פיננסים
4 יתרונות בחברת אחזקה חיצונית לבניין שלכם

חלק מהחששות הרבים שיש לבעלי עסקים או לבעלי בתים הם כל דאגות התחזוקה למיניהן. אתם רוצים שהמבנים שלכם יתנהלו ברמה גבוהה ותדירה, כדי שמי שנהנה מבניין המגורים או המשרדים תמיד

שכונת מגורים
נדל"ן
דירות למכירה ביד אליהו – איך לבחור נכון?

דירות למכירה ביד אליהו – איך לבחור נכון? שמעתם שיד אליהו היא הדבר הבא ואתם מחפשים אחר דירה למכירה בשכונה, הסבר קצר על איך בוחרים נכון דירות למכירה ביד אליהו

תיירים
ביטוחים
5 כיסויי ביטוח שיש לפעילויות שונות בחו"ל

חיסון הקורונה כבר כאן ואזרחי ישראל נוהרים בהמוניים להתחסן. משמעות הדברים היא שאם הכול ילך כמתוכנן, ממש עוד מעט השמיים יפתחו וכל אותם חלומות על איטליה, ספרד או ארצות הברית

מקדם אתרים
טיפים פיננסים
מיהו מנהל שיווק ואיך הוא עוזר לעסק שלך?

במאה ה- 21 בה אנו חיים, עולם השיווק תופס מקום רחב הרבה יותר מאי פעם. בעבר, חברות גדולות ומפורסמות נשענו לרוב על פרסום כללי ומערך מכירות נרחב, כיום ברור לכל