איזה מסלולים קיימים במשכנתא

יש מגוון רחב של מסלולי משכנתאות שמוצעים על ידי בנקים שונים ברחבי הארץ. הדבר מביא את המתעניינים בנטילת משכנתא לצאת ולבדוק באופן מעמיק איזה מסלול מציע כל בנק, במטרה לבחור במשכנתא המשתלמת ביותר.

יצאנו לבדוק את הפרטים הללו באופן מעמיק כדי להקל על מי שמתכננים ליטול משכנתא בקרוב. אנו מזמינים אתכם לעצור לרגע את חיפוש המידע בנושא ולקרוא את המדריך הנוכחי שירכז בפניכם את המסלולים המוכרים ביותר שקיימים במשכנתא.

 

תכירו קודם את אלו שסייעו בכתיבת המדריך

רגע לפני שנציג בפניכם בהרחבה את המסלולים שקיימים במשכנתא, חשוב מאוד שתדעו כי לא כתבנו את המדריך לבדנו. היה לנו ברור שנוכל להשיג מידע רב אם נפנה אל גורמים יודעי דבר. לכן, פנינו אל 10 אנשים שנטלו משכנתאות בבנקים שונים ושאלנו אותם איזה מסלולים הוצעו להם. ריכזנו את כל הפרטים ובסופו של דבר העלינו אותם למדריך זה.

 

מהם המסלולים המוכרים ביותר שאתם צפויים לקבל מבנק מספר 1

שימי מסר לנו כמה מסלולי משכנתא נפוצים שהוצעו לו מהבנק שלו, הנה פירוט מקוצר אודותיהם:

  1. משכנתא עם ריבית משתנה על בסיס פריים
  2. משכנתא עם ריבית משתנה על בסיס דולר ארצות הברית
  3.  משכנתא עם ריבית משתנה על בסיס אירו
  4. משכנתא עם ריבית משתנה על בסיס עוגן מק"מ
  5. משכנתא עם ריבית משתנה כל 5 שנים על בסיס עוגן אג"ח לא צמוד

חשוב מאוד לציין כי יש עוד כמה מסלולים שעשויים להיות מוצעים בבנק זה. בחרנו להציג את הנפוצים ביותר כדי לא להעמיס במידע.

 

מהם המסלולים המוכרים ביותר שאתם צפויים לקבל מבנק מספר 2

יעלה היא זו שמסרה לנו את המסלולים המוכרים ביותר שהוצעו לה ולחברתה דקלה. לדבריה, הוצעו לה תחילה מסלולי משכנתא עם ריבית משתנה אך היא סירבה. בהמשך הציגו בפניה כמה מסלולי משכנתא עם ריבית קבועה. מסלולים אלו, לדבריה, נחשבים לבטוחים ביותר. לכן, היא ודקלה בחרו בסופו של דבר במסלול זה.

 

בחירה נכונה במסלול המשכנתא

לפני שהמדריך יסתיים, חשוב לנו לבקש מכם קוראים יקרים – פנו אל איש מקצוע שמכיר את הנושא מקרוב רגע לפני שתחתמו על מסמכי המשכנתא. שכן, יש מגוון רחב של מסלולי משכנתא אפשריים. אם אתם לא מכירים את התחום מקרוב, אתם עלולים להתחייב על משכנתא שלא מתאימה לכם או כזו שבסופו של דבר תהיה לא משתלמת עבורכם. פנייה אל יועצי משכנתאות תאפשר לכם להיות בטוחים שאתם מבצעים החלטה נבונה.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את מסלולי המשכנתא הקיימים. כעת, כשיש לכם את כל המידע הדרוש לכם בנושא, אתם יכולים לגשת אל מומחה בתחום ולשמוע על המסלולים הקיימים שיכולים להתאים לכם כמו כפפה ליד. לנו נותר רק לאחל לכם שתבצעו בחירה נכונה ובהצלחה בהליך.

קיימים מסלולים במשכנתא

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
משכנתא לרווקים ראשית
כללי
משכנתא לרווקים – האם התנאים טובים?

כל אחד במדינה שלנו חולם על היום שבו תהיה לו דירה משלו והאמת היא, שלא כולנו זוכים להגשים את החלום הזה. יש מי שהבעיה שלו היא ההון העצמי הראשוני ואילו

יד מבנה מבוטח
משכנתאות
מחזור משכנתא

בשנים האחרונות מחזור הפך להיות חלק אינטגרלי מהחיים שלנו. אך בעוד מחזור בקבוקים, ניירות וקופסאות הוא לא קונספט שמעורר בלבול מיותר למה למעשה מתכוונים אותם אנשים אשר מדברים על מחזור

שטרות
טיפים פיננסים
איך לחשב עלות של המרת מטבע לפני בעסק שלכם

אם גם אתם מנהלים עסק שעובד עם עסקים בחוץ לארץ, כנראה שאתם משתמשים באופן תדיר במטבע חוץ. משום כך, ודאי תזדקקו לדרך קלה ונוחה לחישוב עלות המרת המטבע על מנת

בתים
נדל"ן
3 דרכים לביצוע העברה ללא תמורה

כאשר מדובר בהעברה ללא תמורה הכוונה היא להעברת נכס נדל"ן או מיטלטלין מאדם לאדם מבלי לשלם עליהם כסף. כלומר, מדובר במתנה הניתנת על ידי קרוב משפחה בדרך כלל. המאמר יפרט