אחת ולתמיד: זהו ביטוח המשכנתא המשתלם ביותר בשוק!

בחירה של ביטוח מכל סוג שהוא זה לא עניין של מה בכך. מי שמצאו את עצמם תרים אחר ביטוחים שונים יודעים כי עליהם לקרוא מידע מעמיק ברחבי הרשת, שיכוון אותם אל עבר הבחירה הנכונה ביותר. אנחנו מכירים את העובדה הזו מקרוב.

לכן, יצאנו בסדרת מדריכים מקיפה שבודקת בכל פעם איזה ביטוח הוא המשתלם ביותר עבורכם, הגולשים שלנו. הפעם, יצאנו לבדוק מהו ביטוח המשכנתא המשתלם ביותר בשוק וחזרנו עם מידע שאתם צריכים להכיר מקרוב.

 

ביטוח משכנתא – מה זה בכלל?

אם קראתם את המדריכים הקודמים שכתבנו בסדרה, אתם בטח יודעים כי אנו מציגים קודם כל את ההגדרה הנוגעת לביטוח הנבחר. הפעם אנו נציג בפניכם בקצרה את ההסבר אודות ביטוח משכנתא שנקרא לא פעם גם כביטוח חיים למשכנתא. מדובר ביטוח שנועד למנוע מצב שבו אחת מנוטלי המשכנתא ימות.

הביטוח מקל על בן הזוג או היורשים שלא יוכלו לשאת בתשלומי המשכנתא במקום האדם שנפטר. חשוב לעשות ביטוח שכזה, כדי לבטח את סכום ההלוואה הנותר וליהנות משקט נפשי. שכן, אף אחד לא רוצה להטיל חובות על קרובים שלו לאחר מותו.

ביטוח משכנתא

יצאנו לבדוק איפה הכי כדאי לעשות ביטוח משכנתא וחזרנו עם תשובה

שוחחנו עם מעל ל – 40 איש שיש להם ביטוח חיים למשכנתא וציינו בפניהם כי אנו עורכים מדריך בנושא. שאלנו אותם איפה אפשר לעשות ביטוח משכנתא במחיר משתלם ? וגילינו שרבים מהם ענו שכדאי לבחור בביטוח של חברת הראל. ביררנו כמובן מה הסיבות שגרמו להם לבחור דווקא בביטוח של חברה זו וקיבלנו כמה תשובות.

 

למה כדאי לערוך ביטוח דווקא דרך חברת הראל?

רבים ציינו כי הם בחרו בהראל בגלל המחיר האטרקטיבי. לדבריהם, המשכנתא היא עול על חשבון הבנק. כך שהיה חשוב להם לבחור בביטוח שלא יקרע להם את הכיס.  גילינו שחברת הראל מאפשרת לאנשים לבחור בין תשלום בפרמיה קבועה או משתנה. אם לא די בכך, היו מי שציינו שהחברה העניקה מבצע ייחודי לתקופה זמנית שכלל חודשיים ראשונים של ביטוח ללא תשלום כלל!

 

יש גם אפשרות לביצוע ביטוח מבנה למשכנתא

קוראים יקרים, כדאי שתדעו שאפשר לבצע גם ביטוח מבנה למשכנתא. מדובר באפשרות שמתאימה למי מכם שרוצים להיות בראש שקט לחלוטין. ביטוח זה נועד למצבים שבהם נגרם נזק למבנה של הבית או לדירה עצמה. אתם לא רוצים הרי להישאר ללא קורת גג תוך ביצוע תשלומי משכנתא שוטפים, נכון? אם כך, כדאי שתבררו פרטים גם על ביטוח זה.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם אחת ולתמיד איפה הכי כדאי לערוך ביטוח משכנתא. כעת, יש בידיכם את כל המידע החיוני, כך שנותר לכם רק לבחור את הביטוח המתאים עבורכם ביותר. אנו מאחלים לכם שתבחרו נכון ושתחיו עד 120.

ביטוח משכנתא

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
לוגו של מסעדה
עסקים
מתי חשוב להשתמש בלוגו העסק שלכם?

הלוגו שלכם הוא הנכס השיווקי שלכם שמייצג את החברה. שיווק הוא תחום שצריך לעבוד כל הזמן אך יש פעמים שצריך לחזק אותו או להבליט אותו. הלוגו שלכם, כמו כל תחום

דולרים
עסקים
איך להביא את העסק שלכם למקום ראשון בתחומו

בישראל יש מאות אלפי עסקים רשומים, אבל המספרים הלא מעודדים מראים שרק כמה עשרות אחוזים מאלו שנפתחים בכל שנה יצליחו לשרוד. בכל שבוע בישראל נסגרים 850 עסקים. רוב בעלי העסקים

איש מס
טיפים פיננסים
מי חייב בהגשת דוח שנתי למס הכנסה

במקביל לזכויות רבות שאנו, אזרחי מדינת ישראל, נהנים מהן, ישנן גם חובות שונות אשר עלינו להקפיד למלא. בין כלל החובות המוטלות עלינו, ישנה גם את חבות המס. אם כך, מי

אנשי משפט
עריכת דין
מה הוא פירוק שיתוף במקרקעין?

שיתוף במקרקעין יכול להתבצע על ידי הסכם בין שותפים לרכישת נכס נדל"ן או לחלופין בכפייה מכוח צו ירושה או צו של קיום צוואה, המותיר זכויות בדירה או בנכס מקרקעין אחר.